تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
کد مطلب : ۴۳۰۰۹۷
حقوق بشر آمریکایی به هرجایی که ورود میکند، بهمراه خود اجساد فراوانی از کودک و زن و مرد بیگناه را در لابلای آوار و خون و باروت به نمایش میگذارد که دلخراش نمایشگاهی است.  
۰
plusresetminus
پرواز ۶۵۵، نماد حقوق بشر آمریکایی
به گزارش بلاغ، جنس حقوق بشر آمریکا بگونه ایست که خود را مقید به جغرافیای سرزمینی خود نمی‌کند، آنچنانکه این روزها در ۵۰ ایالت این کشور نوع برخورد حکومت با مردم را شاهدیم، بلکه اقتضا این حقوق بشر رفتن به اقصی نقاط جهان و تجاوز به کشورهای دیگر است باز هم به استناد هزاران مورد که پرواز ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از جمله آنهاست.
 
حقوق بشر آمریکایی فراتر از سطح زمین حتی در ارتفاع ۱۲ هزار پایی نیز انسان‌ها را از دستاوردهای خود برخوردار می‌سازد. در پرواز ۶۵۵، مسافران این پرواز به تعداد ۲۹۰ و حتی ۱۱۸ زن و بچه از حقوق بشر آمریکا بهره‌مند شدند که مرگ و تکه تکه شدن اجساد این مسافران از سوغات این حقوق بشر است.

منابع نشر و صدور حقوق بشر آمریکایی نیز در زمین و هوا و دریا، غالباً ماشین جنگی و ادوات نظامی هستند. در پرواز 655، یک ناو بود بنام وینسنس که در آسمان جمهوری اسلامی ایران با دو فروند موشک، ایرباس 300 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را سرنگون ساخت و طعم حقوق بشر آمریکایی را به کام مسافران ایرانی، پاکستانی، هندی، یوگسلاو و عربی جاری ساخت. طعمی از جنس مرگ آنهم از نوع دردآور در ارتفاع بالا و متلاشی کردن ابدان مسافران!.

در حقوق بشر آمریکایی به فاعل کشت و کشتار جایزه می‌دهند و اگر دائره جنایت وسیع‌تر باشد، جایزه به کننده جنایت بیشتر خواهد بود، همچنانکه به پلیس‌هایی که در حق رنگین پوستان نژادپرستانه ظلم و جنایت روا می‌دارند، جایزه می‌دهند، به فرمانده ناو وینسنس نیز رئیس جمهور آمریکا، که پرچمدار حقوق بشر آمریکایی است، جایزه و درجه تشویقی دادند.

وقتی حقوق بشر آمریکایی را با حقوق بشر اسلامی مقایسه می‌کنیم، به تفاوت ذاتی و فاحش آن پی می‌بریم که تنها یک مورد آن، عدم بمباران خلبان ایرانی پل استراتژیک عراق در بغداد بود که علی‌رغم سختی فوق‌العاده عبور از خط آتش پدافنده موشکی عراق، خلبان ایرانی آن پل را بدلیل آنکه روی آن چند نفر پیاده و سواره در حال عبور بودند، بمباران نکرد و همه خطرات را بجان خرید تا به وظبفه اسلامی خود در صیانت از حقوق بشر اسلامی عمل کند.

واقعاً حقوق بشر آمریکایی موجب شرمساری بشریت است و بابت جنایات این حقوق بشر باید با تمام قامت ایستاد و از انسان‌ها پوزش خواست و برای نابودی آن تلاش کرد که بزرگ‌ترین خدمت به حقوق بشر حقیقی، تقابل و مبارزه با حقوق بشر آمریکایی است. چه خوش گفت آن شاعر شیرین سخن که: از کوزه همان برون تراود که در اوست، و چه شیرین‌تر فرموده رهبر حکیم‌مان مقام معظم رهبری که: آمریکا این تروریست به ذات ، دولتی است که سرتاسر جهان را به آتش کشیده و برای رسیدن به مطامع خود جنایاتی مرتکب می شود که قلم ها از نوشتن و زبان ها از گفتن آن شرم دارند

محمداسماعیل امام‌زاده
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين