تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
کد مطلب : ۴۵۱۲۷۰
براساس آخرین آمار منتشر شده از منابع رسمی، شهرستان رامسر رده نخست واکسیناسیون گروه های هدف فاز ۱ و ۲ را در سطح استان مازندران دارد.
۰
plusresetminus
رامسر در صدر واکسیناسیون گروه‌های هدف
به گزارش بلاغ، بر اساس آخرین آمار منتشر شده از منابع رسمی ، شهرستان رامسر رده نخست واکسیناسیون گروه های هدف فاز ۱ و ۲ را در سطح استان مازندران دارد.

از زمان شروع واکسیناسیون ، نیروهای بهداشتی بی وقفه بدون توجه به ساعت و روز کاری طی شیفت های مختلف اقدام به واکسینه گروه های هدف کرده اند.

تشکیل و مدیریت اثربخش تیم عملیاتی واکسیناسیون در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و متعاقب آن آموزش تخصصی نیروها و تجهیز مراکز بهداشتی ، پیگیری های پزشکان خانواده ، مراقبین سلامت ، کارشناسان بهداشتی، بهورزان و از سوی دیگر همکاری رسانه ها در اطلاع رسانی عمومی و نشان دادن واقعیات باعث مشارکت خوب مردم در واکسیناسیون گروه های هدف در شهرستان شده است.

این رتبه نخست درحالی اتفاق افتاده است که کادر بهداشتی علاوه بر واکسیناسیون ، همزمان شناسایی و ردیابی و قرنطینه بیماران کرونایی و همچنین دیگر اقدامات روتین بهداشتی درمانی را نیز پیش می برند و بی شک این تلاش و مجاهدت کادر سلامت در تاریخ رامسر ثبت خواهد شد.

براساس این گزارش 3 هزار و  147 رامسری تاکنون واکسینه شده اند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين