فریاد «مرگ بر آمریکا» در دیار علویان طنین‌انداز شد؛

خروش مردم مازندران در حمایت از کودکان مظلوم غزه+عکس و فیلم

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۴۸۱۹۳۹
تجمع مردمی امت همیشه در صحنه مازندران همزمان با سراسر کشور در حمایت از کودکان مظلوم غزه در شهرهای استان در حال برگزاری است و این برای سومین بار در دو ماه اخیر است که مردم انقلابی دیار علویان با ملت مظلوم فلسطین اعلام حمایت و خباثت‌ها و ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی و حامیانشان را محکوم کردند.
۰
plusresetminus
خروش مردم مازندران در حمایت از کودکان مظلوم غزه+عکس و فیلم
به گزارش بلاغ، ۴۳ روز از عملیات موفقیت‌آمیز «طوفان‌ الأقصی» و بعد از آن جنایات رژیم صهیونیستی در کشت‌ و کشتار کودکان و زنان مظلوم فلسیطینی با حمایت آمریکا برای جبران شکست خود می‌گذرد. روزانه شاهد خبرهای ناخوش از خون ریختن هم‌نوعانمان در غزه هستیم.

رژیم کودک‌کش روزانه با بمباران نقاط مختلف، بیمارستان‌ها، نانوایی‌ها و خانه و کاشانه مردم و کشت و کشتار و مجروحیت هزاران نفر فشار می‌آورد تا مردم غزه را نابود و از سرزمین خود آواره کند، جنایتی که از پایان جنگ جهانی دوم تاکنون بی‌سابقه بوده است.

سکوت مدعیانی همچون سازمان حقوق بشر در برابر این جنایات هولناک در حالی‌ است که احساسات مردم سراسر کشور ایران به ویژه مازندرانی‌ها جریحه‌دار شده و از آن زمان تاکنون در راهپیمایی‌ها و تجمعات مختلف مردمی، اعتراض خود را به گوش دنیا رسانده‌اند.

در همین زمینه، امروز نیز تجمع اعتراض‌آمیز مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه استان مازندران در محکومیت اقدام جنایتکارانه رژیم غاصب و کودک‌کُش صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «ماجرای فلسطین مهمترین و زنده‌ترین مساله مشترک امت اسلامی است».

خروش ملت قهرمان و همیشه در صحنه استان مازندران در محکومیت کشتار وحشیانه کودکان مظلوم غزه همزمان با سراسر کشور و همگام و همزمان با سراسر جهان در شهرهای استان برگزار شد.

حضور کودکانی و دخترانی که عروسک‌هایی در دست داشتند تا با کودکان مظلوم غزه اظهار همدردی کنند، نوجوانان و جوانانی که به میدان آمدند تا فریاد مرگ بر رژیم کودک‌کش و مرگ بر آمریکا سردهند.

 

مسیر‌های راهپیمایی امروز حمایت از کودکان فلسطینی

ساری: ساعت ۰۹:۳۰ از میدان شهید قاسمی
قائم‌شهر:ساعت ۱۵:۰۰ از حسینیه عاشقان ثارالله
بابل: ساعت ۱۵:۰۰ از میدان ولایت
نکا: ساعت ۰۹:۳۰ از مقابل سپاه
 آمل: ساعت ۱۵:۰۰ از مقابل آموزش و پرورش
 بهشهر: ساعت ۱۰:۳۰ از چهار راه استقلال در صورت بارندگی تجمع در مصلای جمعه.
گلوگاه: ساعت ۱۲:۳۰ محل تجمع در میدان ۲۲ بهمن
جویبار: ساعت ۱۰:۰۰ از میدان کشتی
بابلسر: ساعت ۱۰:۰۰ از مقابل سپاه
فریدون‌کنار: ساعت ۱۰:۰۰ از مقابل مسجد جامع
محمودآباد: ساعت ۱۰:۰۰ از مقابل اداره تبلیغات اسلامی
 نور: ساعت ۱۰:۰۰ از میدان امام خمینی (ره)
نوشهر: ساعت ۰۹:۴۵ از مقابل مسجد جامع
چالوس: ساعت ۰۹:۳۰ از مقابل دانشگاه آزاد اسلامی
عباس آباد:ساعت ۱۱:۰۰ از مسجد جامع به سمت چهار راه
تنکابن: ساعت ۰۹:۳۰ از میدان شهید شیرودی
رامسر: ساعت ۱۵:۰۰ از میدان امام خمینی (ره)
میاندرود: ساعت ۱۵:۰۰ در روستای دارابکلا از مسجد امام حسن مجتبی (ع)
کلاردشت: ساعت ۱۰:۰۰ از میدان معلم
سوادکوه شمالی:ساعت ۱۰:۰۰ از یادمان شهدای گمنام
سیمرغ: ساعت ۱۰:۰۰ میدان شهید کشوری
زیرآب: ساعت ۱۰:۳۰ از مسجد جامع
پل سفید: ساعت ۱۰:۰۰ از خیابان ساحلی


در ساری، این تجمع مردمی زودتر از ساعت مقرر ۱۰صبح، از میدان شهید قاسمی به سمت میدان شهدا برگزار و مردم با در دست داشتن پرچم فلسطین و سردادن شعارهای فریاد «مرگ بر رژیم کودک‌کش»، «مرگ بر آمریکا»، «الله اکبر»، «فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است»، «مرگ بر سه ابلیس آمریکا اسرائیل و انگلیس»، «سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن» و «مرگ بر صهیونیست» برای سومین بار در دو ماه اخیر با ملت مظلوم فلسطین اعلام حمایت و همبستگی و خباثت‌ها و ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی و حامیانشان در غرب را محکوم کردند.

 


همچنین شرکت‌کنندگان در این مراسم با حمل پرچم فلسطین و نیز پلاکاردهایی حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کرده و از سران کشورهای دیگر به دلیل سکوت و سازش پشت پرده با رژیم پلید صهیونیستی انتقاد کرده و خواستار پایان تجاوزات رژیم منحوس صهیونیستی شدند.

در آستانه روز جهانی کودک و به مناسبت چهلمین روز عملیات طوفان الاقصی، مردم برخی از شهرهای مازندران همزمان با جهان برای حمایت از کودکان مظلوم غزه عصر امروز تجمعات و راهپیمایی‌هایی را در اقصی نقاط استان برگزار می‌کنند و انزجار خود را از جنایت‌های آمریکا و رژیم غاصب و کودک‌کش با مشت‌های گره کرده و فریاد بلند اعلام خواهند کرد.

دانلود
 
 

امیدواریم این خون‌های مردم بی‌گناه و کودکان مظلوم غزه همچون رود نیل خروشان خواهد شد و فرعون زمان و رژیم کودک‌کش صهیونیستی را در خود غرق خواهد کرد.
 
 
در پایان این مراسم، پرچم رژیم صهیونیستی جنایتکار لگدمال و به آتش کشیده شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما