تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
کد مطلب : ۴۴۶۴۳۵
در حالی سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را پشت سر گذاشتیم که استاندار مازندران و به تبع او بسیاری از فرمانداران و بخشداران بی‌تفاوت از کنار این رخداد حماسی گذشتند.
۰
plusresetminus
بی‌اعتنایی استاندار مازندران به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
به گزارش بلاغ، در حالی سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت  را پشت سر گذاشتیم که استاندار مازندران بدون حتی پیامی بی تفاوت از کنار این حماسه تاریخی ملت بزرگ ایران گذشت.

تا لحظه تنظیم این مطلب(دو روز پس از حماسه روز 9 دی) در سایت استانداری نه خبری و نه پیامی به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نیست، که واقعاً از استاندار اصلاح طلب بعید نبود.

 
این در حالی است که استانداری مازندران در اقدامی پیش دستانه برگزاری مراسمات ملی مذهبی پیش رو در مازندران را ممنوع اعلام کرد.
 
استانداری مازندران در نامه ای به فرمانداران، شهرداران، بخشداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی و بانک های استان برگزاری حضوری مراسم ۹دی و هفته بصیرت، سالگرد شهادت سردار سلیمانی و اربعین شهید فخری‌زاده‌ را ممنوع اعلام کرد.
 

فعالان مجازی مازندران بعد از این اطلاعیه آنی، از استاندار خواستند به پویش برگزاری مراسم در حیات استانداری بدون حضور جمعیت و پخش از طریق فضای مجازی با موضوع حماسه 9 دی و تحلیل فتنه 88 بپیوندد که باز هم خبری نبود.
 


هماهنگی کشوری در نظام مدیریت دولتی در عدم برگزاری مراسم مربوط به 9 دی، که اصلاح‌طلبان حاکم بر دولت و کشور از ابتدای این حماسه با آن رخداد تاریخی زاویه جدی داشتند و خود را بحق مخاطب آن خروش ملی می‌دانستند، در کنار عدم برگراری مراسم برای اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها و چهلمین روز شهادت دانشمند شهید دکتر فخری‌زاده و 19 دی حماسه خونین مردم قم، امسال با به بهانه و مستمسک و آنهم کرونا انجام شد و این مناسبت‌‌ها در شرائطی مظلومانه از سوی دولت و نظام مدیریت اجرایی کشور مورد بی‌مهری و ظلم قرار گرفتند که هیچ برنامه جایگزینی برای این وقایع هویتی از سوی مدیریت‌های دولتی به اجراء گذارده نشد و حتی مورد پیشنهاد هم قرار نگرفت.

آنچه که فضای فکری بسیاری از مردم و دلدادگان به این کشور و انقلاب را به خود مشغول کرده، این واقعیت تلخ است که تفاوت دولت کنونی ما با یک دولت سکولار و فارغ از ارزش‌های دینی و انسانی در چیست؟!.

چرا باید در کنار همه برنامه‌های روزانه که مردم با لحاظ کرونا انجام می‌دهند و قادرند بهتر از هر زمان دیگری حتی در ایام کرونا نیز به تجلیل از حماسه‌های خود بپردازند، دولت منتسب به جمهوری اسلامی اینگونه همچون مانعی با ذکر نام مناسبت‌ها، رفتار سکولاریته از خود نشان می‌دهد؟!.

وقتی رئیس جمهور و وزراء او هیچ موضعی در قبال این وقایع تاریخ‌ساز اتخاذ و اعلام نکنند و اظهاری بیان نکنند، چگونه از استانداران و فرماندارانی که تنها با نگاه و معیارهای جناحی منصوب شده‌اند، می‌توان انتظار معجزه داشت؟!. 

حقیقت در این است که این ایام و این رفتارها نیز می‌گذرد و از شأن ارجمند این مناسبت‌ها هیچ کاسته نخواهد شد، اما جریان اصلاح‌طلب حاکم بر این کشور تاوان این جسارت‌ها به ارزش‌های مقدس این ملت بزرگ را پرداخت خواهد کرد، همچنانکه آمریکای جنایت‌کار نیز به سزای خود خواهد رسید. 

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
مشخصه که اصلاح طلبان ایرانی اصلاح طلب نیستند بلکه همه ویرانی طلبند. متخصص در ویرانی فرهنگ، باورهای اجتماعی، سنت های جامعه، پیوندهای اجتماعی و ... البته با تمام وجود غربگدا هستند.
feedback
از دقت و پیگیری بلاغ ممنونیم
feedback
حسین
چی تو اون ساختمان سفید میگذره خدا میدونه
feedback
این جماعت با این نوع رفتارها چیو میخوان ثابت کنند
feedback
مسئول روابط عمومی استانداری هست اما نیست
feedback
Iran, Islamic Republic of
عابدین پور
سلام
عرض ادب و احترام
و عرض تسلیت ایام شهیده راه ولایت حضرت زهرا سلام الله علیها و شهادت سردار و فرمانده بصیر انقلاب و هم رزمان شهیدش...
اولین و مهم ترین شرط، اصول و مبانی در پست های مدیریتی نظام اسلامی برای انتصاب مدیران ، التزام عملی به ولایت فقیه است که در دولت تدبیر و امید و مدیران ارشد و پایه آن این شرط رعایت نشده است !!
جای بسی تعجب است ...

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
پربيننده ترين