تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۹
کد مطلب : ۴۸۵۳۹۹
روزی که برای ایرانیان و سپس جهانیان نقطه عطف تحولات انفسی و آفاقی و تغییر جدی معادلات بین المللی شد، نمایشی از قدرت الهی ملت بزرگ ایران حول محور ولایت فقیه است.
۰
plusresetminus
۱۲ فروردین، روز واقعاً خدایی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ؛ امروز بسیار بیش از دهه نخست انقلاب، نسل کنونی می‌تواند بمراتب بهتر از نسل اول انقلاب به عظمت انقلاب بزرگ ملت مقتدر ایران با نگاهی به شرایط اوضاع دو قطبی آن روز جهان تحلیل کند و به ارجمندی و نقش اول انقلاب اسلامی در چرخش جهان از استکباری و امپریالیستی بسوی اخلاق، معنویت و عدالت آگاه شود.

در ۱۲ فروردین ۵۸، پس از دو ماه از پیروزی انقلاب اسلامی، برای نخستین بار در تاریخ، یک انقلاب با عمق باورهای خود به مردم و ضرورت اساسی حضور مردم در همه عرصه‌های اجتماعی، به آراء عمومی مراجعه کرد تا مردم نوع نظام سیاسی و حکومتی خود را مشخص کنند، آن اقدامی را که هیچ انقلابی در تاریخ معاصر به خود اجازه نداد از انقلاب کبیر فرانسه تا انقلاب بلشویکی اکتبر ۱۹۱۷ روسیه.

اما انقلاب اسلامی ایران به رهبری ولی فقیه با دعوت از همه ناظران جهانی، در ۱۲ فروردین ۵۸، نوع نظام خود را به همه پرسی عمومی گذارد و توانست نظر قطعی ۹۸/۲ درصد مردم را بدست آورد که مطالبه قاطبه مردم ایران، جمهوری اسلامی بود.

همان جمهوری اسلامی که بالغ بر ۴۵ سال تحت ایمان قلبی مردم ایران زیر بی سابقه تربت فشارهای اقتصادی، فرهنگی، نظامی و سیاسی ایستادگی کند و با خنثی کردن هزاران توطئه ریز و درشت، به موفقیت‌های حیرت آوری دست یابد که در اغلب زمینه‌ها خود را در قله رشد و تکامل قرار دهد.

کشوری را که از دادن سیم خاردار به آن دریغ می‌ورزیدند، توانست به چنان رشدی دست یابد که در علوم و فن‌آوری‌های فوق‌العاده پیچیده در سخت‌ترین تحریم‌ها، حرف نخست جهان را بزند و جهان استکباری را از هرگونه اقدام تجاوزکارانه به نظام اسلامی باز دارد.

مردم فداکار و ایثارگر ایران اسلامی، امروز پس از گذشت ۴۵ سال، حماسه ۱۲ فروردین ۵۸ را با حضور عبرت‌آموز خود در روز قدس تجدید خواهند کرد همچنانکه در ۲۲بهمن ۱۴۰۲ این عمق تعهد خود به نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.

پیروزی ناشی از انتخاب ۱۲ فروردین ۵۸، امروز در اعترافات برجسته ترین دشمنان انقلاب اسلامی قابل اثبات است. دنیای دوقطبی دهه ۵۰، که بصورت تصنعی دو ابرقدرت جهان را بین خود ظالمانه تقسیم کرده بودند،  امروز با فروپاشاندن دو ابرقدرت، امروز به یمن انتخاب شایسته و الهی ۱۲فروردین ۵۸، به تقابل بین حق و باطل، مبارزه بین عدالت نظام اسلامی با ظلم و ستمگری جبارانی که امروز غزه را بوجود آورده‌اند، تبدیل شده است.

نظام اسلامی منتحب ۱۲ فروردین ۵۸، همچنان برای تحقق اهداف و آرمان‌های خود در نیل به عدالت، همچنان با دست اندازی های دشمنان و نفوذهای آن‌ها در حال مبارزه است تا بتواند تجربه موفق ۱۲ فروردین ۵۸ را بکام ملت عزیز خود و سپس آزادگان جهانیان بچشاند. بخوان و قوته.

محمداسماعیل امام‌زاده
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن، کتاب محبوب ایرانی‌ها
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
ضرورت‌های تقابل با تروریسم!
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸
محدودیتی در عرضه نان وجود ندارد
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
«حجاب» امنیت‌آفرین و آرامش‌بخش
جمعه ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
دانش‌بنیان‌ها در خدمت جهش تولید
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۹