کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نقش عربستان سعودی در اغتشاشات اخیر ایران

21 آبان 1401 ساعت 1:34

سعودی اینترنشنال، دست خود را به خون جوانان و قشرهای مختلف ایران اسلامی  آلوده کرد و برخلاف همه قوانین و معیارهای رسانه‌ای در دنیا، خود به عنوان یک تروریست پای کار آمد و در واقع با آموزش راه و روش کشتن آدم‌ها اقدام به کشته‌سازی کرد.


به گزارش بلاغ؛ شبکه ضدانقلاب سعودی اینترنشنال که با حمایت همه‌‌جانبه مالی رژیم آل‌سعود علیه جمهوری اسلامی ایران به فتنه انگیزی پرداخته و انگیزه و اهداف فعالیتش، دروغ‌پراکنی و ایجاد فضای ملتهب در ایران است. این شبکه در ماجرای اغتشاشات اخیر ایران به‌طور کامل و آشکار وارد کارزار شد و با پشتیبانی عوامل استکبار، صهیونیست‌ها، استعمار پیر انگلیس و عناصر خودفروخته داخل کشور پروژه‌ای را طراحی کرد که در واقع همه توطئه‌ها را دربرمی‌گرفت و مهم‌تر از همه و حتی  قبیح‌تر  از داعش وارد این میدان شد و آن هم ترور و ایجاد وحشت و فضای کشتار در بیشتر نقاط کشور بود. در حقیقت این رسانه تروریست، دست خود را به خون جوانان و قشرهای مختلف ایران اسلامی  آلوده کرد و برخلاف همه قوانین و معیارهای رسانه‌ای در دنیا، خود به عنوان یک تروریست پای کار آمد و در واقع با آموزش راه و روش کشتن آدم‌ها اقدام به کشته‌سازی کرد. طوری که این شبکه سر تا پا دروغ و خیانت از نخستین ساعات شروع اعتراض در ایران، با برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل با همراهی مزدوران خود در داخل کشور انجام داده بود و همچنین حمایت و پشتیبانی آمریکا، صهیونیست‌ها،  استعمار پیر انگلیس و سرویس‌ها و  سازمان‌های جاسوسی غرب،  شکل و  فضای اعتراض را کاملا تغییر داد و با سوار شدن بر امواج این حرکت، فضای  اغتشاشات را راه اندازی کرد و البته این بار این فتنه‌ها تفاوت‌هایی با دوره‌های قبل داشت و آن اینکه این بار استکبار جهانی به‌دنبال فروپاشی کشور از طریق براندازی نظام بود و این بار شیوه کشته‌سازی را در دستور کار قرار داد و برای این امر شبکه جنایت‌پیشه سعودی اینترنشنال ماموریت ویژه‌ای را برعهده گرفت و تمام وقت در اختیار اربابان خود به میدان‌داری پرداخت. به‌گونه‌ای که این شبکه ضدبشر با قطع برنامه‌های عادی و معمولی خود تمام فضای پخش و تولید خود را برای نمایش اغتشاشات در داخل ایران اختصاص داد و در کنار این تبلیغات دروغین از ایران به آموزش عناصر وابسته به استکبار در داخل کشور در خصوص نحوه تهیه مواد  آتش زا و انفجاری پرداخت و حتی پا را فراتر گذاشت و برای شناسایی و ترور و کشتن برخی از افراد و سوژه هایی که خودشان انتخاب کرده بودند اطلاعات لازم را به عوامل خودفروخته به داخل ایران منتقل کرد. این‌ها نشان داد که سعودی اینترنشنال حالا به عنوان یک گروهک تروریستی وارد معرکه شده است، مثل منافقین که در دهه شصت وقیح‌ترین جنایت را در کشور انجام دادند، به هیچ‌کس رحم نکردند و پیر و جوان را به شهادت رساندند. آری این شبکه سرسپرده و مزدور صهیونیستی و سعودی با هدف کشتار مردم در اغشاشاتی که توسط آنها شکل داده شده بود موجب شد بسیاری از افراد جامعه و بی‌گناهان را قتل‌عام کردند و با فضاسازی رسانه ای سعی کردند که موضوع را وارونه جلوه دهند و به عبارتی از آب گل آلود ماهی بگیرند. 

در این مسیر دیدیم که انتشار خبر مرگ برخی از افراد که از سوی این شبکه معاند اعلام شد دروغ محض بود،  بنابراین باید این‌گونه به مسئله این شبکه مزدبگیر پرداخت که این شبکه ضد انقلاب مانند یک گروهک تروریستی مثل منافقین و داعش برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام توان و حمایت های مسئولان و مقامات کاخ سفید،  و همچنین رژیم اشغالگر قدس و انگلیس و آل سعود وارد این اغتشاشات شد. 
یقینا این شبکه فاسد و ضدانقلاب در آینده هم زمینه ساز ترور خواهد شد. این شبکه مزدور و وابسته به آل سعود برای بقا نیاز به حرکت های تروریستی دارد و لذا به فرمان و دستور اربابانش، استکبار جهانی، رژیم صیونیستی، استعمار انگلیس و آل سعود همواره تلاش خواهد کرد که مطیع اوامر آنها باشد و در قبال انجام عملیات تروریستی برای اربابانش، به نوعی به زندگی نکبت بار خود ادامه دهد اما به هرحال این ترفند و توطئه کشته‌سازی این  شبکه مزدور در خصوص کشورمان  هم توسط مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی خنثی و  افشا شد و بساط تروریستی شبکه سعودی اینترنشنال با حضور حماسی همه قشرهای  مردم ایران اسلامی که به خیابان ها آمدند برچیده شد و بار دیگر شبکه منافق سعودی اینترنشنال در جهان رسوا شد و این بار نه تنها به عنوان یک شبکه تلویزیونی،  بلکه به عنوان یک گروهک تروریستی،  و حالا برای همه رسانه های مستقل جهان هم آشکار شده است که سعودی اینترنشنال یک سازمان تروریستی است نه یک رسانه!
 رسول شمالی ورزنده


کد مطلب: 465993

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/note/465993/نقش-عربستان-سعودی-اغتشاشات-اخیر-ایران

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com