تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۴۱۷۱۰۵
دسته‌ای از سلبریتی‌ها در کشورمان هستند که در تمام بزنگاه‌ها با غر زدن و ایراد سخنان غیرکارشناسی غایت و آمال خود را غرب دانسته و تمام قد به دنبال تخریب حکومت و ضایع کردن حقوق مردم بوده‌اند.
۱
plusresetminus
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
به گزارش بلاغ، در نیمه نخست قرن بیستم واژه‌ی سلبریتی در آمریکا متولد شد و صفحه جدیدی از دفتر آمریکن لایف استایل را ورق زد.
 
آمریکن لایف استایل به وسیله هدف گذاری استراتژیک ضدفرهنگ‌ها توسط سلبریتی‌ها بدنبال این بوده است تا در تمام جهان استایل سیاسی و فرهنگی تا به نوع پوشش و خورد و خوراک مردم در بخش اجتماعی دنیا را به تسخیر خود در آورده و کمپانی‌های یهودی را هر روز فربه تر ساخته و به تمام دنیا بشناساند.
 
دنباله‌رو آنان نیز دسته‌ای از سلبریتی‌هایی در کشورمان هستند که در تمام بزنگاه‌ها با غر زدن و ایراد سخنان غیرکارشناسی غایت و آمال خودرا غرب دانسته و تمام قد به دنبال تخریب حکومت و ضایع کردن حقوق مردم بودهاند.
 
مثال مصداقی آن با سرچ کوچکی در فضای مجازی در مورد سلبریتی که بدنبال تبلیغ داروهای غیرقانونی بوده و یا آن دو سلبریتی که بدنبال جمع آوری بانک ژنتیکی از مردم کشورمان بوده ؛ تا به راحتی قابل دسترس هر معاند و سرویس های امنیتی بیگانه قرار بگیرد.
 
در لحظات اولیه بیماری ویروسی موسوم به کرونا ( کوید ۱۹-covid 19)  نیز عده‌ای از این قبیل وطن‌فروشان در ابتدا با عنوان کردن کتمان و پنهان کاری جمهوری اسلامی در اعلام این بیماری بدلیل رای‌گیری و عدم اعلام تعداد دقیق بیماران در گام بعدی با تخریب وزارت بهداشت که عملکرد خوبی ندارد و نتوانسته‌اند برای مقابله با این بیماری واکنش خوبی نشان دهد؛و در گام آخر؛ زمانی که ستاد کل نیروهای مسلح به فرمان رهبر معظم انقلاب وارد صحنه شدند؛و با این فرضیه قوی جنگ بیولوژیک از سوی رژیم کودک‌کش و تروریست آمریکا؛ با ایجاد رعب و وحشت که نظام بدنبال قطع بنزین و یا ایجاد حکومت نظامی هستند؛همراه با شبکه‌های معاند با مثلث آمریکایی -عربی -عبری یکصدا تاختند تا این شور بسیج و وحدت بین ستادکل نیروهای مسلح و حافظان سلامت ملت یعنی پزشکان و پرستاران عزیزمان را مسکوت گذارند.
 
متاسفانه هزینه‌های کمک باصطلاح بشردوستانه فرانسه در سال ۶۳ به بیماران هموفیلی که محصولش جز ایدز نبود را فراموش نکرده و دم از کمک آمریکا در این بزنگاه می‌زدند!!!
 
با تمسخر اعتقادات مردم و ناکارآمد جلوه دادن دستورات معنوی آیات عظام مردم را دعوت به بی‌بند و باری و عدم توجه به نکات ایمنی و بهداشتی که توسط پزشکان و پرستاران بارها تذکر داده شده؛ کردند و این چنین شد تا با این همه تبلیغ و ترویج حفظ نکات بهداشتی و حجم زیادی از هزینه‌ها چه از نظر مالی و چه از نظر تعداد نفر ساعت همه و همه را به انحراف کشیدند تا در این روزها به اوج فراگیر شدن این بیماری و از بین رفتن هزینه‌های انجام شده کمک کنند.
 
یادمان باشد این دسته از سلبریتی‌ها در اقیانوسی آرام به نام جمهوری اسلامی ایران به راحتی با معافیت مالیاتی و وجود بستری ایمن به همایش‌ها و جشنواره‌های بین‌المللی رفته و به راحتی کشف حجاب می‌کنند و هر آنچه هنجارهای فرهنگی تمدن ما نام دارد را بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران زیر سوال برده و با وجود دموکراسی واقعی که در کشورمان حاکم است به راحتی به کشور بازگشته و به اینگونه فعالیت‌ها دست می‌زنند؛آنگاه نیروهای انقلابی اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و ... را، که همیشه در خط مقدم خدمت به مردم بدون بروکراسی اداری و استایل دیپلماتیک و با روحیه‌ای جهادی و انقلابی حضور داشته‌اند، را محکوم می‌کنند و داستان طلبکاری هایشان همچنان ادامه دارد...!!!!
 
یادمان باشد فقط با همت و بسیج همگانی و همدلی می‌توانیم کرونا را شکست دهیم.
 
اسماعیل اسمعیلی گرجی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
مجتبی
عالی
feedback
Iran, Islamic Republic of
آزادی ۹
تفکر جهادی از اندیشه امام خمینی(ره) نشات گرفته و برای لیبرال ها قابل هضم نیست و برای دشمنان امام خامنه ای هم شمشیر دولب میماند
پربيننده ترين