تاریخ انتشارسه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
کد مطلب : ۴۰۷۶۲۴
۱
plusresetminus
هویت ایرانی تفکر بسیجی است
به گزارش بلاغ، اعتقاد به مردم در اندیشه انقلاب اسلامی، راهبردی و از عمق باور و اعتقاد و اعتماد به مردم و فطرت پاک و الهی آنان است.

بنیانگذار انقلاب اسلامی از اوائل دهه چهل سربازان دهه پنجاه و شصت خود را نوزدان داخل گهواره‌ها ذکر کرده بود و  با پروراندن این نسل و اعتماد به آنان، نظام اسلامی را نیز با محوریت مردم و جمهوری پایه‌گذاری کرد و در تمام تاروپود این نظام برای مردم نقش و تاثیر قائل شد و بدلیل همین اعتقاد و اعتماد،‌مردم بویژه جوانان به آنچه که آن پیر مراد گفت عمل کردند و با تأسی به ولی‌فقیه زمان خود، همچنان بر میثاق خود با نظام اسلامی ماندند و در تمام بزنگاه‌ها از انقلاب اسلامی خود دفاع کرده و برای آن از بذل هیچ چیزی مضایقه نمی‌کنند.

نتیجه باور اسلامی امامین انقلاب به مردم، که در قالب تشکیل "بسیج" به تبلور رسید، پیروزی نظام اسلامی بر چهاردهه انواع توطئه‌ها و دسائس دنیای استکباری و نظام سلطه جهانی، همچنین تحقق تدریجی آرزوی بلند امام خمینی(ره) در تشکیل بسیج مستضعفین در سراسر جهان بمنظور تشکیل حکومت جهانی اسلام است.

امروزه همه صاحب‌نظران و نظریه‌پردازان روابط بین‌الملل معتقدند آنچه که موجب سرفرازی و برتری استراتژیک ایران در سطح منطقه و جهان شد، پشتیبانی هوشیارانه ملت 80میلیونی از نظام و حکومت خود با تمام وجود است.

امنیت استثنایی جمهوری اسلامی ایران و موفقیت‌های برجسته آن در همه زمینه‌ها رابطه مستقیمی با حضور حماسی مردم ایران در صحنه دفاع از نظام و حکومت خود دارد که موجب حیرت حتی مردم‌محورترین حکومت‌های مدعی مردم‌سالاری جهان شده است.

بحران‌ستیزی بسیجیان در بروز حوادث غیرمترقبه، از ظهور سیمای وحشتناک تصاویر س از حوادث جلوگیری می‌کند و این حضور در دقائق نخست تا پایان آثار تألم، مرهمی است به دل و زندگی داغدیدگان.

آغاز چله دوم انقلاب براساس تحلیل عالمانه سکاندار فهیم و بصیر انقلاب زمانی می‌تواند با استفاده از تجربه‌های تلخ و شیرین چله اول با موفقیت‌های شایان قابل انتظار باشدکه با استفاده بیشتر از نیروی جوان و تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی قرین گردد.

برای حفظ و گسترش تفکر و روحیه بسیجی، که وظیفه نخست دولتمردان در هر دوره و زمانی است، باید همه توش و توان کشور به پای کار آیند و ضریب موفقیت دولتمردها باید با این شاخص ارزیابی شود؛ چراکه بهترین انگیزه دینی و الهی، تخصص و دلسوزی، تلاش شبانه‌روزی و مسئولیت‌پذیری را می‌توان در تشکیلات بسیج سراغ آورد همچنانکه پروژه‌های ملی و عمده کشور با کمترین هزینه و بالاترین سطح کارآمدی را تاکنون بسیج و جوانان پرانرژی و ولایی کشور بانجام رسانده و بیشترین خدمت به دولت‌ها به‌خصوص دولت اقای روحانی را نیروهای بی‌ادعای بسیج انجام داده‌اند.

هفته بسیج بر همه بسیجیان دلاور این سرزمین توحیدی و امام زمانی(عج‌الله) مبارک‌باد

محمداسماعیل امام‌زاده
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰