تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۳۶۵۸۱۲
جبهه باطل و تابع فرهنگ شیطانی، امروز نیز بمانند پیشینیان خود در دورسازی مردم از فرهنگ و سبک و سیره زندگی امامان معصوم حداکثر تلاش خباثت‌آمیز را انجام می‌دهد که در صورت اجرای منویات این امامان دیگر جای تجاوز و زیادت‌خواهی این شیاطین باقی نخواهد ماند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، اندوه بسته به از دست دادن نعمت شخصیت و عزیزان، بر انسان سخت و سنگین می‌آید، اما وقتی کسی را از دست می‌دهید که آنچنان مهربان و بی‌نظیر است که خداوند تنها او را شایسته صفت خاص و ویژه خود می‌داند و او را "رحمه للعالمین" می‌نامد، این اندوه فوق‌العاده سنگین و صعیب خواهد شد وقتی که این وجود گرامی را در طول زندگی سراسر نور و هدایتش رنجانده و ازرده کرده بودند و سپس به جفا مسموم و شهیدش کرده باشند.
 
او را خداوند "بهانه خلقت" نامید و بواسطه شدت دلسوزیش برای هدایت انسان‌ها، نهی‌اش فرمود که اینقدر خود را به زحمت نیانداز؛ او نیز در قبال همه رنج‌ها و تحمل مشقات مالایطاق، هیچ تمنای اجر و پاداش نکرد مگر آنکه فرمود: "الاالموده ذی‌القربی".
 
ابناء بشر در کمال قساوات نه تنها پاسخ این همه فضیلت‌های پیامبر خاتم و اعظم (ص) را به بدترین شکل و آنهم در قالب شهادتش دادند، که همه فرزندان و اهلبیتش را به شکل‌های مختلف به شهادت رساندند.
 
دومین شمس سپهر امامت، امام حسن مجتبی(ع) را، که در جود و بخشش شهره همچون پدر بزرگوار و مظلوم خود بود و حتی به دشمنان خود نیز مهر می‌ورزید و احسان می‌فرمود، خائنانه به شهادت رساند و مظومیت او حین تشییع جنازه مطهرش را با تیرباران پیکر مقدس به اوج رساند و با تخریب بارگاه نورانی آن امام شهید همه انسان‌های آزاده را تا روز رستاخیز خجلت‌زده کرد. با استفاده از شبکه نفوذ، خانه و همسر او را، که باید امنیت و آرامش‌بخش باشند، به دشمن این وجود پرخیر و برکت بدل ساخت و عامل شهادتش قرار داد. مظلومیت امام حسن مجتبی علیه‌السلام پس از شهادتش الی امروز هم ادامه دارد و دشمنان بشریت‌آسمانی همچنان اجازه ارتباط‌گیری مردم جهان و حتی دلدادگان آن امام همام را نمی‌دهد و بقیع را در چنبره چنگال شیطانی خود، بدون زائر و زیارت گذارده است.
 
شرمساری بشریت در برخورد با ذوات مقدس و سفیران مستقیم الهی روی هشتمین یادگار نبی مکرم(ص) ادامه یافت و این امام رئوف را همچون اسلاف و اخلافش به شهادت رساندند. جبهه باطل و تابع فرهنگ شیطانی، امروز نیز بمانند پیشینیان خود در دورسازی مردم از فرهنگ و سبک و سیره زندگی امامان معصوم حداکثر تلاش خباثت‌آمیز را انجام می‌دهد که در صورت اجرای منویات  این امامان دیگر جای تجاوز و زیادت‌خواهی این شیاطین باقی نخواهد ماند.
 
28صفر، روز ماتم و اندوه پایان‌ناپذیر رحلت جانگدازسه حجت خداوند است که مظهر لطف و رحمت خداوند به ابناء بشر بوده‌اند و این بدان معناست که دشمنان اهلبیت پیامبر در واقع دشمن خداوند و موضوع رحمت و کرامت خداوند به بشریت بوده و هستند که در مقابل مجرای لطف الهی به انسان‌ها می‌ایستند و با آنان به دشمنی و جنگ می‌پردازند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما