تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳
کد مطلب : ۳۵۸۷۹۴
مسئولانی که کمر به نابودی کارخانه نساجی بستند و شهر را به بیراهه بردند و ناامیدی را به شهر آوردند، اکنون خود را پشت موفقیت‌های اخیر تیم نساجی مازندران پنهان کرده‌اند.
۰
plusresetminus
حمایت تنها با عکس یادگاری
به گزارش بلاغ به نقل از قائم آنلاین، این روزها تیم فوتبال نساجی مازندران، که امید شهر خسته است، همه را یکدل کرده و در کنار هم قرار داده تا برای موفقیت این تیم تلاش کنند.

امید شهر خسته، که این روزها قائم شهر را امیدوار کرده و بازیکنان و کادر فنی، با غیرت مثال زدنی خود، بدنبال کسب پیروزی در رقابت‌های پیش رو هستند.

قائم شهر نوستالژی‌هایش را یکی پس از دیگری با بی ملایمتی و سوءمدیریت مسئولان خود از دست داد، اما حالا تیم فوتبال نساجی با قدمت طولانی، تنها امید مردم قائم شهر و علاقه مندان به این تیم است.

بعضاً قبل از رسیدن به ایستگاه آخر لیگ آزادگان، فصل برای نساجی تمام می‌شد، اما در این فصل نساجی شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد که این شانس، حال و هوای خاصی به قائم شهر داده و همه مردم، اعم از پیر و جوان، زن و مرد، همه چشم انتظار بازی‌های غیرتمندانه تیم فوتبال نساجی هستند.

نساجی هرچه به روزهای پایانی فصل نزدیک شد اطرافش از مسئولان پُرتر شد، مسئولانی که کمر به نابودی کارخانه نساجی بستند و شهر را به بیراهه بردند و ناامیدی را به شهر آوردند، اکنون خود را پشت موفقیت‌های اخیر تیم نساجی مازندران پنهان کرده‌اند و با حضور در ورزشگاه و در جمع هواداران، می‌خواهند اینگونه تداعی کنند که نساجی برای ما ارزشمند است!

اما مسئولان گرامی باید بدانند که مردم آگاه هستند و می‌دانند و عملکرد واقعی آنان را می‌بینند

آقایان مسئول!
شمایی که در طول فصل حتی به اندازه تهیه یک جوراب برای تیم فوتبال نساجی زحمت نکشیدید و هویت شهر، یعنی کارخانه‌های نساجی را یکی پس از دیگری به نابودی کشاندید، جای بسی تعجب است که اکنون خود را بعنوان حامی تیم معرفی می‌کنید!

تیم فوتبال نساجی مازندران چند سالی هست که عملکرد خوبی دارد و جزو شانس‌های صعود به لیگ برتر است و در بازی‌های آخر، این چنین تعداد مسئولان به اصطلاح حامی کنارش زیاد می‌شوند، اما بعد از پایان فصل، دیگر کسی تیم نساجی را یادش نیست، چون عکس‌های‌شان را گرفته‌اند و فعلاً نیازی به تیم نساجی ندارند تا پایان فصل بعد که باید دید این تیم شانس صعود دارد یا خیر!

مسئول عزیز!
تیم نساجی نیاز به مانکن ندارد که کنارش بایستی و عکس‌هایت را بگیری و حنجره‌ات را برای روزهای پایان فصل خرج کنی، فوتبال است و داستان‌های متعدد تیم‌داری، تیم نساجی نیاز به حامی در طول فصل دارد، بازیکنان باغیرت یک فصل زحمت می‌کشند نه 4 بازی آخر فصل!

امروز تصاویر زیادی از حمایت مسئولان متعدد قائم شهر را دیدم که خود را حامی می‌دانستند و حتی برای دیدن بازی تا مسجد سلیمان رفتند، البته با هواپیما که امیدوارم با هزینه شخصی رفته باشند نه پول مردم.

و در آخر امیدواریم که تیم محبوب نساجی به لیگ برتر صعود کند اما اگر نتوانست، باید دید باز هم این عزیزان مسئول، که خود را هوادار نساجی می‌دانند، برای بستن یک تیم قوی جهت صعود به لیگ برتر، کنار این تیم هستند یا نه، مثل گذشتگان کنار می‌کشند تا هفته‌های آخر لیگ بعد، اگر شانس صعود داشت دوباره بیایند و خودی نشان دهند!
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹