تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
کد مطلب : ۳۱۳۳۳۱
بازخوانی دفاع مقدس با گذشت چندین سال ره‌آورد خاطرات، درس‌‏ها و عبرت‏‌هاى گران‌بهایی که راه‌‏گشاى فرزندان، جوانان و مسولان ما است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، دفاع مقدس با حضور با اخلاص‌ترین، مومن‌ترین و ولایی‌ترین نیروهای انقلاب اسلامی، یادگار گرانقدری است كه مرور همیشگی آن نه تنها عامل كسالت نیست بلكه راه و مسیر را روشن و عامل بصیرت دل‌سوزان نظام می‌شود.

بازخوانی دفاع مقدس با گذشت چندین سال ره‌آورد خاطرات، درس‌‏ها و عبرت‏‌هاى گران‌بهایی که راه‌‏گشاى فرزندان، جوانان و مسولان ما است.

پيشرفت نظام اسلامی با استقامت و کار جهادی همه خدمتگزاران، در گرو هشت سال جهاد فی سبیل الله رزمندگان است.

در تمام تاریخ انقلاب دشمن وجود دارد و شکی نيست؛ دشمنان باهدف ازبین بردن ‏حقانیت اسلام و انقلاب براى پیروزی برنامه‌های‌شان نقشه‌های بی‌شماری کشیدند.

از جمله ‏كودتاى نظامى، جنگ تحمیلی، تحريم اقتصادى، كودتاى مخملى آنچه مسلم است نقشه‌ها در بازه زمانی مختلف تغییر می‌کند اما آیا آنها از مواضع‌شان عقب‌نشینی می‌کنند؟ البته چنین نیست چرا که قسم خوردگان چه در داخل و خارج عداوت خود را با اسلام و انقلاب با پا فشاری نشان می‌دهند و آن رادنبال می‌کنند.

ما از ۸ سال جنگ تحمیلی آموختیم كه فراموش نكنيم در بدترین شرايط و با نبود منابع پشتیبانی لجستیکی، با اعتقاد عملی به خدا وائمه معصومین، دلیری و پشتکار و وحدت کلمه، پشت سر امام (ه) و مقام معظم رهبری و اعتقاد قلبی و عملی به اصل ولایت مطلقه فقیه از ارزش‌ها دور نشویم، آموختیم كه پیاده نظام دشمن در داخل همیشه جاده صاف کن تجاوز دشمنان است.

آموختیم نقشه‌های دشمنان با باز کردن معبر به وسیله وابستگان داخلى آنها شروع می‌شود! و دریافتیم تحمیل جنگ هشت ساله به ملت فهیم ما، یقینا با شراکت منافقانه ليبرال‏‌ها و جريان‏‌هاى نفاق و اقدامات وطن‌فروشانی مثل بنى‏‌صدر و رجوى استارت زده شد.

در این دهه پیشرفت انقلاب نیز آنانی که برای محوکردن ارزش‌ها و ضربه زدن به انقلاب و تغییر مسیر حرکت نظام اسلامی دندان تیز کردند بدون بسترسازی ايادى داخلى نمی‌توانند مسير انقلاب اسلامی را تغییر دهند و حرکت آن را متوقف سازند.

یقیناً ملت با بصیرت ایران اسلامی با رهنمودهای مقام عظمای ولایت از انقلاب و ارزش‌های آن که حاصل خون شهداء و جانثاری جانبازان و ایثار آزادگان سرافراز و مقاومت رزمندگان تا سر حد جانبازی، شهادت و ایستادگی ملت شریف ایران است با تمام وجود پاسداری می‌کنند.

امام خمینی(ره) فرمودند: هر روز ما در جنگ بركتى داشتیم كه در همه صحنه‌ها از آن بهره جسته‏‌ايم.

ما انقلاب‏‌مان را در جنگ به جهان صادر و مظلوميت خويش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت كرديم، ما در جنگ، پرده از چهره تزوير جهان خواران كنار زديم و دوستان و دشمنان‏‌مان را شناختيم و به اين نتيجه رسيديم كه بايد روى پاى خودمان بايستيم.

ما در جنگ ابهت دو ابر قدرت شرق و غرب را شكستيم و ريشه‌‏هاى انقلاب پر بار اسلامی مان را محكم كرديم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰