رئیس ستاد اجرایی دومین کنگره شهدای سرافراز مازندران خبر داد:

برگزاری کنگره شهدای بین‌الملل و جبهه مقاومت

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰
کد مطلب : ۴۸۷۲۳۳
رئیس ستاد اجرایی دومین کنگره شهدای سرافراز مازندران گفت: کنگره شهدای بین‌الملل و جبهه مقاومت با حضور میهمانان خارجی از یمن، عراق و لبنان برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
برگزاری کنگره شهدای بین‌الملل و جبهه مقاومت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، عسکر مجیدی صبح امروز در نشست تخصصي و ارائه گزارش کمیته‌هاي دومین کنگره شهدای سرافراز استان مازندران که با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در ساختمان مرکزی کنگره شهدا برگزار شد با نگاهي به مصوبات و مباحث طرح شده در ششمین جلسه ارائه گزارش کمیته‌ها، اظهار کرد: اجلاسیه فرزندان و همسران شهدا یکی از برنامه‌های محوری است که در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.

وی از تغییر زمان برگزاری کنگره ملی شهید طوسی به دلیل ویژه برنامه‌های بزرگداشت اربعین شهادت رئیس جمهور و دومین مرحله انتخابات رياست جمهوری خبر داد و افزود: مقرر بود در چهارده تیرماه سال جاری کنگره شهید طوسی در برج میلاد تهران برگزار شود که به دلیل ویژه برنامه‌های اربعین شهادت شهید جمهور و دومین مرحله انتخابات رياست جمهوري، زمان برگزاری این کنگره ملی تغییر کرد و به ۱۸ مردادماه تغییر شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلا و رئیس ستاد اجرایی دومین کنگره شهدای سرافراز مازندران از برگزاري نمایش بزرگ ميداني از نیمه شهریورماه خبر داد و بیان کرد: برنامه محوري ديگري که در پیش رو داریم، برنامه و نمایش میدانی بزرگ فصل شیدایی است که البته با نامی بومی و متناسب با فرهنگ پرافتخار مازندرانی‌ها تقریبا از پانزده شهریور ماه اجرا خواهد شد.

 مجیدی با اشاره به برگزاری کنگره شهدای بین‌الملل و جبهه مقاومت که در ۱۷ و ۱۸ شهریورماه با حضور میهمانان خارجی از یمن، عراق و لبنان برگزار خواهد شد، افزود: در مهرماه هشت اجلاسیه محوری برگزار می‌شود.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹