نماینده ولی فقیه در مازندران:

جامعه ایثارگری اقیانوسی از معنویت هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۸۷۲۳۲
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه راه ایثار و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم یابد، گفت: جامعه ایثارگری اقیانوسی از معنویت هستند.
۰
plusresetminus
جامعه ایثارگری اقیانوسی از معنویت هستند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام سید محمد سعیدرضایی مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در مازندران و با حضور مدیرکل مطالعات راهبردی و برنامه ریزی عقیدتی و فرهنگی بنیاد شهید کشور، مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید کشور و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، ضمن عرض تسلیت، اظهار کرد: حضور نمایندگی مقام معظم رهبری در این نهاد می‌تواند علاوه بر سامان دادن امورات جامعه ارزشمند ایثارگران و جانبازان، برکات خوبی نیز داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام رضایی از کسانی هستند که رزمنده بوده، امین و درستکار هم هستند، افزود: انتظار داریم که رضایتمندی جامعه هدف این نهاد با حضور دفتر نمایندگی ولی فقیه افزایش پیدا کند، نارضایتی‌ها و گله‌مندی‌ها باید کمتر شود.

محمدی لائینی تاکید کرد: مدیرکل باید سعه صدر لازم را داشته باشد و  بستر همکاری به لحاظ معنوی و فیزیکی با دفتر نمایندگی ولی فقیه را فراهم کند، البته این بحث کلی است، در هر نهاد و دستگاهی که دو مدیریتی است، اگر فضای تعامل، دوستی و همکاری بین آن فرماندهی، مدیریت اجرایی و نمایندگی حفظ شود نیمی از قضیه حل شده، باید هنر وفاق را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد: مسئول نمایندگی هم باید کاملا به این جایگاه واقف باشد، باید میدانی حرکت کند، حوصله و سعه صبر زیادی داشته باشد، ۹۰درصد گوش کند ۱۰ درصد بگوید، شنیدن بالاترین هنر و کلید در وظیفه است، باید وظیفه خودش را بشناسد، آئین ‌نامه را مرتب بخواند.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: یکی از آفت‌ها تداخل است اینکه نمایندگی یا مدیریت در حوزه‌های یکدیگر دخالت کرده و به تصمیمات یکدیگر احترام نگذارند، هر کسی باید وظیفه خودش را انجام دهد، امیدواریم که اولین سنگ بنا در بنیاد شهید یک یادگار و خاطره خوشی از این نهاد در این اداره کل برای آینده بر جای بگذارد.

این مسئول گفت: فضای رفاقت، محبت و الفت نیز باید موجود باشد که زیرمجموعه را دلگرم و از نفوذ شیاطین جلوگیری کند، دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید باید بالاترین رتبه را داشته باشد البته مردم ما و به‌خصوص جامعه ایثارگری اقیانوسی از معنویت دارند که می‌توان از آنها بهره برد و هم به آن افزود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹