معاون امور اقتصادی استاندار مازندران اعلام کرد:

تأمین کالاهای تنظیم بازاری برای هیأت‌های مذهبی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۸
کد مطلب : ۴۸۷۲۲۲
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری مازندران از تأمین کالاهای تنظیم بازاری مورد نیاز هیأت‌های مذهبی استان خبر داد.
۰
plusresetminus
تأمین کالاهای تنظیم بازاری برای هیأت‌های مذهبی
حسن خیریا‌ن‌پور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ» درخصوص تمهیدات ویژه ایام محرم، بازگشت حجاج و حضور مسافران به استان اظهار کرد: در جلسه کمیته اقدام مشترک تصمیمات خوبی برای تنظیم بازار و رفاه مردم گرفته شده است.

وی از تهیه ۲۰۰ تن مرغ وارداتی به میزان هر کیلو ۶۰ هزار و ۷۰۰ تومان ویژه هیات‌های مذهبی خبر داد و افزود: ۱۹۰ تن گوشت قرمز گوساله( گرم بسته‌بندی شده) هر کیلو ۳۰۰ هزار تومان برای مصرف‌کننده و ۲۸۰ تن شکر هر کیلو برای مصرف‌کننده ۴۲ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استاندار مازندران با اشاره به اینکه ۸۵۰ تن آرد مناسبتی و ۲ هزار تن آرد ترمیمی به شهرستان‌ها داده شده است، تصریح کرد: ۲۱۶ تن گوشت گرم برزیلی و همچنین وارد کردن گوشت گوساله منجمد داخلی هم وارد استان کردیم.

خیریا‌ن‌پور خاطرنشان کرد: مقرر شد موکب‌ها و هیات‌های مذهبی با محوریت سازمان تبلیغات و اوقاف برای دریافت سهمیه مباشر معرفی کنند و برای تهیه نان مورد نیاز هیات‌ها نیز هماهنگی لازم صورت گرفته است.

وی از توزیع روزانه حداقل ۳۵۰ تن مرغ گرم برای مصارف عمومی در استان در این ایام خبر داد و گفت با کشتارگاه‌ها نیز هماهنگی شد هیات‌های مذهبی هر میزان مرغ کشتار روز بخواهند با تخفیف در اختیارشان قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری مازندران تصریح کرد: در این ایام به میزان لازم مرغ برای تهران نیز ارسال می‌شود.
 
انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹