تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۴۸۷۲۱۰
فرمانده سپاه کربلا گفت: پوشاک ایرانی اسلامی به راحتی عرضه و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار بگیرد و بازار برای آنهایی که تولید می‌کنند هم مناسب باشد.
۰
plusresetminus
پوشاک ایرانی به‌راحتی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه افتتاح نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در ساری اظهار کرد: به‌مناسبت ایام شهادت و حزن و اندوه آل‌الله نمایشگاهی از محصولات و تولیدات صنایع دستی و پوشاک ایرانی اسلامی را که حاصل زحمات زنان بسیار خوب و ولایت‌مدار استان مازندران است در مجموعه‌ مصلی ساری افتتاح شد.

وی ادامه داد: در این مجموعه از نمایشگاه که تحت عنوان فردخت نامیده می‌شود، حدود ۲۵ تولیدکننده‌ صنایع دستی و غذایی و پوشاک ایرانی اسلامی حضور دارند و این رویداد در سراسر کشور در حال انجام است.

مسلمی با بیان اینکه این نمایشگاه با حمایت بسیج سازندگی و بسیج خواهران در سطح سپاه استان برگزار شده است، افزود: نمایشگاه فردخت که درحال اجرا و ارائه محصولات است، نمایشگاه کوچکی از همه‌ آن چیزی است که در استان مازندران داریم و امیدواریم که در این ایام استقبال خوبی از این نمایشگاه صورت بگیرد و پیش مقدمه‌ای باشد برای اینکه ما رویداد بزرگ‌تری را در استان مازندران به صورت مرکزیت و همچنین به صورت کوچک‌تر در شهرستان‌ها راه‌اندازی کنیم.

وی دلایل برگزاری این نمایشگاه را اینگونه برشمرد از اهم دلایل برگزاری نمایشگاه فردخت کمک به صنایع خانگی است و همچنین برای اینکه بتوان پوشاک اسلامی ایرانی را که شاید به راحتی در بازار یافت نشود، عرضه نمود و بازاری را فراهم کنیم که تولیدکنندگان پوشاک ایرانی اسلامی بتوانند بازار خوبی را برای خودشان مهیا کنند و هم خریداران آنها را بشناسند و یک جریان دوسویه رقم بخورد.

فرمانده سپاه کربلا گفت: امیدواریم ما بتوانیم با این واسطه‌گری و تسهیل‌گری فضایی را فراهم کنیم که بشود پوشاک ایرانی اسلامی را به راحتی عرضه و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار بگیرد و بازار برای آنهایی که تولید می‌کنند هم مناسب باشد.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه کربلا نیز گفت: به مناسبت هفته‌ عفاف و حجاب نمایشگاه پوشاک ایرانی با هدف شناسایی سرخوشه‌ها و تولیدکننده‌های اصلی در مصلی بزرگ شهرستان ساری افتتاح و تا جمعه ادامه دارد.

رویا جعفری ادامه داد: این نمایشگاه از این جهت مهم است که مقدمه‌ای برای شبکه‌سازی است یعنی تولیدکنندهای جزیی و سرخوشه‌های اصلی را به هم مرتبط کند.

وی از ظرفیت شناسایی شده دراین نمایشگاه و راه‌اندازی نمایشگاه اصلی در سطح استان در سه ماهه‌ سوم سال ۱۴۰۳ خبر داد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹