تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۹
کد مطلب : ۴۸۷۱۹۹
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی مازندران گفت: محدودیتی در تامین و توزیع کالا اساسی مورد نیاز مساجد و تکایا و هیات‌های مذهبی در استان وجود ندارد .
۰
plusresetminus
محدودیتی در تأمین کالای اساسی هیات‌های مذهبی نداریم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ به نقل از جهاد کشاورزی مازندران، سید محمد جعفری  اظهار کرد: ۱۹۰ تن گوشت قرمز گرم و ۲۸۰ تن شکر برای توزیع بین هیات‌های مذهبی پیش‌بینی شده که با پیگیری‌های سازمان جهاد کشاورزی و تایید کارگروه اقدام مشترک ذیل ستاد تنظیم بازار استان میزان ۲۰۰ تن مرغ منجمد نیز تخصیص یافته و با مسئولیت سازمان تبلیغات اسلامی در اختیار هیات‌های مذهبی قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از هیات‌ها و تکایا نیاز به مرغ منجمد را اعلام کردند سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران پیگیری‌های خود را انجام داده و مجوز تخصیص میزان ۲۰۰ تن مرغ منجمد را از کارگروه اقدام مشترک دریافت و این میزان را در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی قرار داده تا با معرفی مستقیم هیات‌ا مذهبی توسط این ارگان به شرکت شتیبانی امور دام؛ اقدامات لازم در راستای معرفی نماینده هیات‌ها به مباشرین تعیین شده معمول شود و اقلام مورد نیاز در اختیار مساجد، تکایا و هیات‌ها قرار گیرد.

معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی مازندران افزود: هیچ‌گونه محدودیتی در تامین و توزیع کالا اساسی مورد نیاز مساجد و تکایا و هیات‌های مذهبی در مازندران وجود ندارد.

جعفری افزود: توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیات‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.
 
وی یادآور شد: رمز ماندگاری اسلام محرم و صفر است و همه ما وظیفه داریم در حد توان و امکان خود نسبت به برگزاری مجالس سیدالشهدا (ع) کمک و یاری به هیات‌های مذهبی داشته باشیم.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹