تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۰
کد مطلب : ۴۸۷۱۹۸
رئیس جمهور منتخب ان‌شالله امانت دار خوبی باشی اینها دلگویه ودعای این روزهای مردم ایران برای رئیس جمهور منتخب‌شان است .
۰
plusresetminus
دعای مردم برای رئیس جمهور منتخب
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، این مردم می‌گویند می‌دانیم از فردا قرار نیست معجزه کنی و شق القمر؛ که از توان قدرتت خارج است. می دانیم که تنها صاحب الزمان صاحب اصلی زمان و مکان عالم هستی است که می تواند جهان را گل وبلبل کند، اما ما منتظریم ببینیم که چگونه قرار است نخبه مملکت‌مان به رای اعتمادمان پاسخگو باشد و چگونه قرار است سفره کوچک‌مان دیگر قربانی رانت خواری‌های دیگران نشود
و این روزها در هرکوچه و برزنی این نجواها به گوش می‌رسد که این مردم بار دیگر به عشق ایران و ایرانی آباد به شما اعتماد کردند و پای صندوق‌های رأی آمدند تا بگویند مردی می‌خواهیم از جنس خودمان و دولتی می‌خواهیم مردمی و همتی می‌خواهیم به همت بلند ایرانی سرافراز.
وحال این ۵۰درصد آمدند بگویند ما همرزمان شهید سلیمانی‌ها هنوز زنده‌ایم. پای کار این نظام ایستاده‌ایم و برای پرچم وطن‌مان جان می‌دهیم و آمدند بگویند این سرزمین در طول تاریخ فراز و نشیب‌های فراوانی را گذرانده است، اما همچنان همچون کوه البرز و دماوندش راست قامت ایستاده است تاکسی نگاه چپی به مردمانش نداشته باشد.
آمدند بگوید سال‌هاست وعده‌ها شنیده‌اند، اما حال وقت تداوم عمل شهید رئیسی عزیز است. 
این مردم بار دیگر آمدند و اعتماد کردند به وعده‌هایی که می شود با کار و تلاش به آن جامه عمل پوشاند.
هرچند بسیاری می دانستند که این مردم سال‌هاست طعم فقر و شرمندگی را درک کرده اند و می‌دانند بیکاری و تورم چگونه باعث شده است بسیاری دلسرد شوند و چگونه برخی از رانت‌خواری‌ها به اقتصاد وطن‌شان ضربه زده است، اما باز از این مردم خواستند که بیایند پای نظام‌شان و بار دیگر برای خلق حماسه‌ای دیگر افتخار بیافرینند .
البته مردم در سال‌های گذشته به این باور رسیدند که خواستن، توانستن است، زیرا تا قبل از دولت سیزدهم برای گرفتن یک مجوز، کفش‌ها باید پاره می‌کردند در حالی‌که درحال حاضر همان مجوز یک روزه و آن هم به صورت الکترونیکی صادر می‌شود؛ حال این مردم مي دانند که اگر کسی بخواهد می‌تواند در مقابل قدرتمندان زر و زور ایستاد و بدون رانت و باج سواحلی را آزاد کرد که حیاط خلوت بعضی‌ها شده بود.
امروز این مردم می دانند که با تکیه برتوان داخلی ،فرزندان این کشور می‌توانند کشوری بسازند قدرتمند.
 حال انتظارها بالاتر رفته و توقعات چند برابر شده است، زیرا رئیس جموری که متهم شده بود شش کلاس سواد داشته، توانسته بود عزت و افتخار آرش کمانگیرها را به این کشور بازگرداند. مگر می‌شود نخبه کشورشان قدرت اصلی منطقه را به این کشور باز نگرداند؟ .

رئیس جمهور منتخب کشورم دکتر پزشکیان!
مردم تبریز با شما به ما فخر زیاد فروختند. حال این مردم می‌خواهند بدانند سکان این کشور با کارشناسان مربوطه چگونه به سرانجام مقصد خواهد رسید و چگونه قرار است این امانت را به اهلش بسپاری.
دکتر پزشکیان! تو بهتر از هرکسی می‌دانی زخم‌های کهنه به راحتی قابل درمان نیست بلکه مرحم و درمانی طولانی می‌خواهد که بفوریت باید انجام شود.
 تو می‌دانی چگونه می‌شود در بیرون از دولت کارجهادی کرد، اما زمانیکه با دولتمردان قبل از دولت شهید رئیسی حرف از کار جهادی به میان می آمد، فقط به صحبت ختم می شد و به پای عمل نمی‌رسید. احتمالا شما می‌دانید که چگونه سرمایه‌های عظیم تولید با قفل‌های زنگ زده رکود مواجه شده بودند و جوانان وطن بیکار بودند و درآمدهای کلانی که باید صرف تولید محصولات داخلی می‌شدند، خرج سفرهای خارجی برخی‌ها می‌شده است
و احتمالا شما می‌دانید رشد فرزندهای ناخلف صنعت چگونه سر از شهرکهای صنعتی در آورده است که همه را برسر دوراهی گذاشته است و حال نمی‌توان کاری کرد جز تحمل.
رئیس جمهور منتخب کشورم! مسلماً با آگاهی آمدی این امانت را از کسی تحویل بگیری که جانش را در راه این مرز و بوم از دست داده است تا مردمانش طعم آسایش را بچشند و می‌دانی که وسط میدان بودن چه فرق‌هایی دارد با گوشه رینگ ایستادن .
 و حال می‌دانی که مردم بار دیگر اعتماد کردند تا به جای وعده ها، سخن از عمل به میان بیاید؛ زیرا دیگر جای آزمون و خطایی وجود ندارد، بلکه حال، زمان گل طلایی است تا ایرانی شاهد ایرانی آباد و آزاد باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹