مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران خبر داد:

پایداری آب شرب ۱۰۰۰ خانوار روستای اسلام‌آباد فریدونکنار

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹
کد مطلب : ۴۸۷۱۹۶
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: با اتمام طرح عملیات اصلاح خط انتقال آب اسلام‌آباد به فریدونکنار، آب شرب هزار خانوار این روستا پایدار می‌شود.
۰
plusresetminus
پایداری آب شرب ۱۰۰۰ خانوار روستای اسلام‌آباد فریدونکنار
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ به نقل از آب وفاضلاب مازندران، بهزاد برارزاده با بیان اینکه در روستای اسلام‌آباد طی دو سال گذشته دو هزار متر اصلاح شبکه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال انجام شد، اظهار کرد: باقیمانده این طرح شامل اصلاح هزار و ۶۰۰ متر خط انتقال ۲۰۰ میلی‌متری با مشارکت دهیاری روستا و پیش‌بینی ۳۲ میلیارد ریال اعتبار با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال اجراست.

وی افزود: این طرح با هدف تقویت فشار آب شرب مشترکین روستای اسلام‌آباد که از سد آیت‌الله صالحی‌مازندرانی به مخزن ذخیره پمپاژ می‌شود، درحال انجام است.

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران نیاز آبی ساکنان این روستا را ۱۳ لیتر در ثانیه دانست و تصریح کرد: با اتمام این طرح مشترکین به آب پایدار دست می‌یابند.
 
این مسئول از جایگزینی و اصلاح شبکه آبرسانی در عباس‌آباد به دلیل خسارت سیلاب با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد اظهار کرد: بخشی از لوله های شبکه آبرسانی در شهرستان عباس آباد بر اثر وقوع سیلاب دچار آسیب شد در همین راستا عملیات اصلاح شبکه با اجرای پل کابلی تیلورسر به طول ۱۱۰ متر و قطر ۱۶۰ میلیمتر پلی اتیلن در دست اجراست و در حال حاضر عملیات جابجایی لوله چدنی قدیمی و جایگزینی لوله جدید به طول ۱۰۰ متر با قطر ۲۵۰ میلیمتر انجام شده است.

برارزاده افزود: پس از اتمام و بهره‌برداری از این پروژه هزار خانوار دو روستای تیلور سر، گلور سی سرا و بخشی از مردم شهر از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹