تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱
کد مطلب : ۴۸۷۱۸۹
استاندار مازندران گفت: هماهنگی‌ها برای جذب اعتبار برای تکمیل بیمارستان ثامن‌الائمه گلوگاه انجام شد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
۰
plusresetminus
روند احداث بیمارستان ثامن‌الائمه گلوگاه شتاب می‌گیرد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، یوسف نوری بعد از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان در حال ساخت ثامن الائمه شهرستان گلوگاه اظهار کرد: یکی از گره‌های اصلی در خصوص تکمیل این بیمارستان نبود مجوز ماده ۲۳ بود.

وی گفت: با هماهنگی‌هایی که معاونت عمرانی استانداری مازندران انجام داد، در هفته جاری مجوز ماده ۲۳ برای این بیمارستان صادر خواهد شد.

استاندار مازندران با بیان این که تخصیص هرگونه اعتبار دولتی برای ساخت این بیمارستان منوط به همین مجوز است، ادامه داد: بعد از صدور مجوز ماده ۲۳ روند تکمیل بیمارستان گلوگاه در شرق مازندران سرعت می‌گیرد.

نوری اضافه کرد: هماهنگی‌ها برای جذب اعتبار جهت تکمیل بیمارستان ثامن الائمه انجام شد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی تصریح کرد: پیمانکار این طرح براساس برنامه زمان‌بندی طرح را تکمیل می‌کند و باید تا پایان سال نیمی از این بیمارستان تکمیل شود تا هر چه زودتر مردم منطقه بتوانند از خدمات این مرکز درمانی استفاده کنند.

استاندار مازندران همچنین در دیدار با امام جمعه شهرستان گلوگاه اظهار کرد: شرکت مردم فهیم مازندران در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات دیار علویان است.

این مسئول گفت: رئیس جمهور منتخب بر اساس سیاست‌های نظام و برنامه‌هایی که خودشان دارند، در سایه منویات داهیانه مقام معظم رهبری امور کشور را به پیش خواهند برد.

نوری با بیان این که بهره‌مندی زمین‌های کشاورزی گلوگاه از آب سد گلورد یکی از خواسته‌های اصلی کشاورزان منطقه است گفت، با هماهنگی‌های انجام شده این امر محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: همه تلاش‌ها آن است تا زمینه اشتغال پایدار و رشد اقتصادی در شرق مازندران محقق شود.
 
به گزارش بلاغ، استاندار مازندران به منظور بازدید از واحدهای خدماتی بهداشتی و درمانی، زراعی، دامپروری، باغی و تولیدی و بررسی مشکلات این واحدها به شهرستان گلوگاه سفر کرد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹