تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۴۸۷۱۸۴
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از پرداخت پاداش صرفه‌جویی به ۱۳۴ هزار مشترک برق در این استان خبر داد.
۰
plusresetminus
۱۳۴ هزار مشترک مشمول پاداش صرفه‌جویی برق شدند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، سید کاظم حسینی کارنامی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از مجموع یک میلیون و ۶۱۰ هزار مشترک برق در استان مازندران، تاکنون ۱۳۴ هزار مشترک که در مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال قبل صرفه‌جویی کرده بودند، مشمول دریافت پاداش شدند.

وی مبلغ این پاداش را ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ به صورت بستانکاری در قبوض برق این مشترکان اعمال شده است و این روند اعطا پاداش‌ها برای کلیه مشترکین که بتوانند نسبت به سال قبل صرفه‌جویی داشته باشند ادامه‌دار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه طرح پرداخت پاداش به مشترکان کم‌مصرف از سال گذشته در این استان آغاز شده است، افزود: در سال جاری با توجه به افزایش گرمای هوا و نیاز به مدیریت مصرف برق، این طرح با جدیت بیشتری دنبال شد و شاهد استقبال خوب مشترکان از این طرح بودیم.

وی از مشترکان برق در استان مازندران خواست با رعایت مصرف بهینه، به ویژه در ساعات اوج مصرف به پایداری شبکه برق استان در پیک تابستان کمک کنند.

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، در بخش خانگی علاوه بر طرح سال‌های گذشته مبنی بر ارائه پاداش صرفه‌جویی به میزان ٢ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت با راه‌اندازی پویش «با انرژی» برای کسانی که مصارف خود را کاهش دهند و نرم افزار کاربردی با انرژی را نصب کنند، به قید قرعه، جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹