مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران خبر داد:

واریز ۵ هزار میلیارد ریال به حساب گندم‌کاران مازندرانی

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷
کد مطلب : ۴۸۷۱۸۳
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار میلیارد ریال وجه گندم از طریق بانک عامل به حساب کشاورزان استان واریز شد.
۰
plusresetminus
واریز ۵ هزار میلیارد ریال به حساب گندم‌کاران مازندرانی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ به نقل از اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از تولید محصولات کشاورزی استراتژیک، گندم‌کاران مازندرانی که تا ۱۳ تیرماه امسال گندم مازاد بر نیاز خود را تحویل مراکز خرید تضمینی اداره کل غله استان دادند ۳۵ درصد از مطالبات خود را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه از زمان آغاز خرید تضمینی گندم در استان حدود ۲۵ هزار سند مربوط به تحویل گندم کشاورزان استان در سامانه بانک بارگذاری شد افزود: با همت کارشناسان اداره کل غله حدود ۲۵ هزار سند ثبت شده در سامانه که مربوط به محموله‌های تحویلی حدود ۱۱ هزار کشاورز است در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون وقفه پس از تحویل گندم توسط کشاورز به بانک ارسال شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تصریح کرد: تاکنون بیش از ۵ هزار میلیارد ریال وجه گندم از طریق بانک عامل به حساب کشاورزان استان واریز شد.

وی در خصوص باقیمانده مطالبات نیز ابراز امیدواری کرد با تخصیص منابع لازم به صورت متمرکز پرداخت خواهد شد.

مدیرکل غله مازندران به میزان خرید تضمینی گندم در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون حدود ۸۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان مازندران تحویل گرفته شد.

وفایی‌نژاد افزود: هم اکنون با پایان یافتن گندم در مزارع دشت استان و آغاز برداشت در مناطق میان‌بند و کوهستانی، مراکز خرید تضمینی گندم در این مناطق و مرکز سیلوی شهید میرزاپور نکا آمادگی لازم برای دریافت محصول گندم از کشاورزان استان را دارند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹