رئیس ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد:

مشارکت مردم مازندران بالاتر از میانگین کشوری

تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۴۸۷۱۷۵
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: ۵۲.۱۹ درصد مردم استان در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم مشارکت کردند.
۰
plusresetminus
مشارکت مردم مازندران بالاتر از میانگین کشوری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، قاسم عزیززاده‌گرجی صبح امروز در مورد نتیجه نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: استان مازندران همانند مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری در مرحله دوم ۲ میلیون ۴۸۸ هزار و ۸۷۸ واجد شرایط برای رأی دادن داشته است.
 
وی با بیان اینکه مجموع آرای مأخوذه مازندران یک میلیون و ۲۹۷ هزار و ۶۳۴ رأی بوده است، افزود: مازندران در این دوره از انتخابات میزان مشارکت بالاتر از میانگین کشوری را از آن خود کرده و ۵۲.۱۹ درصد مردم این استان در مرحله دوم انتخابات شرکت کردند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ضمن تبریک به منتخب مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: از مجموع آرای مأخوذه، مسعود پزشکیان با ۶۶۷ هزار و ۳۲۴ رأی توانست با کسب ۵۱.۴۳ درصد آرا رتبه نخست را از آن خود کند همچنین سعید جلیلی با ۶۰۱ هزار و ۱۸۵ رأی در مجموع ۴۶.۳۳ درصد آرا را از آن خود کرد.
 
عزیزاده گرجی بیان کرد: باید برای حضور آگاهانه، پرشور و غرورانگیز مردم ولایتمدار مازندران قدردانی و تشکر کرد که با احساس مسؤولیت و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی گام بسیار مهم و مؤثری برای شکوه، عظمت و اقتدار ایران اسلامی برداشتند.
 
وی گفت: از تلاش و کوشش همه عوامل اجرایی، نظارتی، نیروی انتظامی، نظامی، امنیتی، خبرنگاران و اصحاب رسانه، سازمان ها و ادارات و همه افرادی که در برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات یاری رسان بودند، سپاسگزاری می‌شود.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹