تاریخ انتشارجمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳
کد مطلب : ۴۸۷۱۵۸
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: قطعاً حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان نظام و انقلاب را در نیل به اهداف شوم خود ناکام خواهد کرد.
۰
plusresetminus
حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان را ناکام می‌کند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، رئیس کل دادگستری مازندران، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساری، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونین دادگستری مازندران با حضور در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، رأی خود را به صندوق انداختند.

عباس پوریانی صبح امروز جمعه پانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ در اولین ساعات آغاز رأی‌گیری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد شکوهی ساری، در کنار سایر مردم، رأی خود را به صندوق انداخت.

رئیس کل دادگستری مازندران در هنگام حضور در صف اخذ رای، با تعدادی از مردم به گفتگوی رو در رو پرداخت و ضمن شنیدن سخنان مراجعان به مطالبات آنان رسیدگی کرد.

رئیس کل دادگستری مازندران، در حاشیه شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به اختیارات رئیس جمهور، در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور، تاثیرگذار خواهد بود.

پوریانی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات در سرنوشت و آینده کشور بسیار موثر است، تاکید کرد: قطعاً حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان نظام و انقلاب را در نیل به اهداف شوم خود ناکام خواهد کرد.

گفتنی است رئیس کل دادگستری مازندران و هیات همراه در ادامه از چند شعبه اخذ رای در استان بازدید کردند.

همچنین پوریانی و معاونان دادگستری مازندران در ادامه با حضور در مصلی شهرستان قائمشهر، در نماز جمعه این هفته قائمشهر حضور یافتند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹