تاریخ انتشارجمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
کد مطلب : ۴۸۷۱۵۵
فرماندار نوشهر با اشاره به تاثیرگذاری مشارکت مردم در انتخابات، گفت: حضور حداکثری و پرشور در انتخابات حماسه جمهور را تکمیل خواهد کرد.
۰
plusresetminus
تکمیل حماسه با حضور حداکثری در انتخابات
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، رستم زرودی در حاشیه اخذ رای در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز یکی از روزهای تاریخی جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: در مرحله دوم این دوره از انتخابات حتی یک رای هم تاثیرگذار است.

وی افزود: مردم با حضور پررنگ خود با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «تکمیل شدن حماسه جمهور با حضور در انتخابات» تکمیل خواهد شد، حضوری پررنگ داشته باشیم و این حماسه تکمیل شود.

فرماندار نوشهر گفت: امید است کسی انتخاب می‌شود برای همه ابعاد سیاسی اجتماعی اقتصادی فرهنگی تلاش کند و موجب سربلندی جمهوری اسلامی شود.

زرودی تاکید کرد: در مجموع ۱۰۲ شعبه در شهرستان نوشهر کار اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۶۹ شعبه در بخش کجور است که ۳۳ شعبه روستایی و چهار شعبه شهری است.

فرماندار نوشهر گفت: در بخش کجور همچنین با توجه به وسعت منطقه ۹ شعبه ثابت و ۲۴ شعبه سیار است.

زرودی در ادامه تعداد شعب در حوزه شهری را ۲۹ شعبه بیان کرد و متذکر شد: در بخش مرکزی و شهری نیز ۵۴ شعبه ثابت و ۱۶ شعبه سیار است.

شهرستان نوشهر در غرب مازندران در همسایگی نور و چالوس واقع شده است که برابر سرشماری سال ۹۵ دارای ۱۴۲ هزار جمعیت و دارای دو بخش کجور و مرکزی است که بخش کجور نیز از دو شهر کجور و پول و ۶۵ روستا و آبادی تشکیل شده است.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹