تاریخ انتشارجمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
کد مطلب : ۴۸۷۱۴۹
در پی برگزاری آخرین مناظره و اثبات فقدان برنامه اداره کشور از سوی یکی از نامزدها، موج ریزش حامیان این نامزد آغاز شد.
۰
plusresetminus
موج ریزش آراء یکی از نامزدهای انتخابات
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ؛ آخرین مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، موجب بروز پدیده عدول جمع کثیری از نخبگان و دانشگاهیان از یکی از این دو نامزد شروع شد و بر دامنه این انصراف از حمایت آن نامزد افزوده می‌شود.
براساس اعلام گروه‌های نخبگی از اعلام انصرافشان از آن نامزد، موج پیوستن و اعلام گروه‌های عدول کرده از آن نامزد، رویکرد اعلام حمایت این گروه‌ها از نامزد جبهه انقلاب نیز رسانه‌ای شد.
بسیاری از ستادهای این نامزد با صدور اطلاعیه، ضمن تبیین علل انصراف خود از آن نامزد، حمایت خود از نامزد جبهه انقلاب را اعلام کرده و دلیل این اقدام را نجات کشور از شرائط گذشته و ادامه روند سازندگی شهید آیت‌الله رئیسی دانستند.
جمع کثیری از علماء اهل سنت نقاط مختلف کشور از جمله استان سیستان و بلوچستان نیز با انصراف از حمایت نامزد اصلاح‌طلبان، مراتب حمایت خود از نامزد جبهه انقلاب را اعلام کردند.
در اغلب اعلام انصراف از نامزد اصلاح‌طلبان، نداشتن طرح و برنامه برای اداره کشور و خروج از مشکلات و معضلات ذکر شده و دلیل اعلام حمایت آنها از نامزد جبهه انقلاب را وجود برنامه دقیق و علمی و سابقه عدالت‌گرایی و فسادستیزی نامزد جبهه انقلاب دانسته شد.
دبیر ستاد اعتدالیون نامزد اصلاحات نوشت: به علت حضور افراد ناکارآمد تیم روحانی در اطراف پزشکیان استعفا کردم. بعد از بررسی برنامه‌های آقای جلیلی به این نتیجه رسیدم ایشان فردی اصلح و مناسب هستند.
آخرین نظرسنجی مراکز معتبر علمی پژوهشی نیز حکایت از زیادشدن فاصله نامزد جیهه انقلاب از نامزد اصلاحات دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹