فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد:

آمادگی پليس برای تامين امنيت مرحله دوم انتخابات

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵
کد مطلب : ۴۸۷۱۴۴
فرمانده انتظامی مازندران از آمادگی کامل برای تامين نظم و امنيت انتخابات رياست جمهوری در سطح استان در روز جمعه ۱۵ تيرماه خبر داد.
۰
plusresetminus
آمادگی پليس برای تامين امنيت مرحله دوم انتخابات
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، سردار حسن مفخمي‌شهرستانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اين فرماندهي با اتخاذ تدابير و تمهيدات ويژه در سه مرحله قبل، حين و بعد از انتخابات، اقدامات لازم براي تامين نظم و امنيت دور دوم انتخابات رياست جمهوري در ۱۵ تير ماه را در دستور کار قرار داده است.

وي از آمادگي کامل پليس مازندران براي برقراري نظم و امنيت ۳ هزار و ۲۲۸ صندوق اخذ راي در سطح استان خبر داد و افزود: از مجموعه صندوق‌هاي اخذ راي ۶۰ درصد توسط ماموران انتظامي و ۴۰ درصد توسط برادران سپاه کربلاي استان محافظت خواهد شد که جا دارد از مجموعه همه اين عزيزان تقدير و تشکر ويژه داشته باشم.

فرمانده انتظامی مازندران از حفاظت و حراست از محل‌هاي تجميع صندوق‌هاي اخذ راي در فرمانداري‌ها و بخشداري‌هاي سطح استان حين و بعد از برگزاري انتخابات خبر داد.  

مفخمي‌شهرستانی با اشاره به اينکه براي تامين امنيت مکان‌هاي تجمع افراد در جهت حضور حداکثري و افزايش مشارکت انتخاباتي حين برگزاري انتخابات تمهيدات لازم انديشيده شده، افزود: با عنايت به تعطيلات آخرهفته و حضور مسافران و گردشگران در محورهاي مواصلاتي ، تفرجگاه ها و سواحل دريا، پيش‌بيني‌هاي لازم براي تامين نظم و امنيت انتظامي و ترافيکي در اين مناطق نيز در دستور کار قرار دارد.  

وی اظهار کرد: يکي از ماموريت‌هاي مهم پليس، تامين نظم و امنيت پس از برگزاري انتخابات است که پليس با تدابير و تمهيدات ويژه براي مديريت هيجانات انتخاباتي نسبت به کنترل معابرعمومي و امنيت ترافيکي اقدامات لازم را در دستور کار خود دارد.

فرمانده انتظامي استان مازندران از وفاق و همدلي همه دستگاه‌هاي امنيتي و انتظامي استان در برقراري نظم و امنيت انتخابات رياست جمهوري خبر داد و ابراز اميدواري کرد: اشراف کامل نسبت به همه موضوعات امنيتي، انتظامي و ترافيکي درسطح استان وجود دارد و اين انتخابات با همکاري خوب مردم ولايتمدار استان با فرزندان خود در مجموعه انتظامي در امنيت کامل برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹