وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

حضور ایران در المپیک با ۴٠ سهمیه

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۴۸۷۱۴۳
وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش ایران برای حضور در المپیک ۴٠ سهمیه را کسب کرده و امیدواریم حضور ورزشکاران موفقیت‌آمیز باشد.
۰
plusresetminus
حضور ایران در المپیک با ۴٠ سهمیه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، کیومرث هاشمی ظهر امروز در ادامه حضور در استان مازندران، از اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ که در مجتمع توسکا نوشهر در جریان است، بازدید کرد.

وزیر ورزش و جوانان ضمن بازدید از وضعیت اردویی نوشاد و نیما عالمیان، با رئیس فدراسیون تنیس‌روی‌ میز، مربیان و این دو ورزشکار المپیکی ایران به گفت‌وگو نشست.

هاشمی با قدردانی از رئیس فدراسیون تنیس‌روی‌ میز و عملکرد ورزشکاران این رشته در مدت اخیر بویژه بازیهای آسیایی هانگژو اظهار کرد: ورزش ایران برای حضور در المپیک ۴٠ سهمیه را کسب کرده و امیدواریم با کمک خدا حضور ورزشکاران ما هم موفقیت‌آمیز باشد.

وی افزود: پینگ‌پنگ یکی از این رشته‌هایی است که با مدیریت قارداشی به موفقیت‌های خوبی دست یافته است. یک زمانی پیروزی پینگ‌پنگ‌بازان ایرانی در رقابت با حریفان شرق آسیا که بهترینهای جهان هستند مثل آرزو و خواب بود اما اکنون این پیروزی‌ها در دسترس است و ورزشکاران ما این توانایی را از خود نشان داده‌اند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دغدغه‌های بیان شده توسط ورزشکاران اظهار کرد: فلسفه حضور بنده و دیگر مدیران به واسطه ورزشکاران است. اگر ورزشکار را از ورزش بگیرید مدیر و مربی دیگر معنایی ندارد و این ورزشکاران هستند که برای مدیران ورزشی نقش تعیین می‌کنند. خدمت برای شما افتخار است و تمام تلاشمان این است که بتوانید بدون دغدغه در مسابقات شرکت کنید.

هاشمی با تقدیر از پتروشیمی زرند و خلیلی مدیرعامل پتروشیمی بخاطر حمایت‌هایش از ورزش بویژه پینگ‌پنگ خطاب به نیما و نوشاد عالمیان گفت: شما به همراه خانم شهسواری  که اینجا حضور ندارند در المپیک تلاش خودتان را کنید و همین تلاش برای مردم و کشور قابل تقدیر است و امیدوارم با کمک خدا موفق باشید.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹