نماینده ولی فقیه در مازندران:

باید همگان را به مشارکت حداکثری دعوت کنیم

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹
کد مطلب : ۴۸۷۱۴۲
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: ️باید همگان را به مشارکت حداکثری دعوت کنیم، برخی عملکردها مردم را رنجانده، تازه همان‌ها هم امروز طلبکار شدند.
۰
plusresetminus
باید همگان را به مشارکت حداکثری دعوت کنیم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در دیدار جمعی از وابستگان (بازنشستگان) سپاه کربلا اظهار کرد: وابستگان یا وفاداران، شاغلان دیروز و حامیان امروز دو امتیاز دارند اولا امتیاز خدمت در گذشته و دوم فعالیت امروز که بیشتر رنگ و لعاب اجتماعی دارد.

وی بیان کرد: ما کاملا به آنی که این انقلاب را در میان اقیانوسی از تحریم‌ها، تهدیدات و خطرها از داخل و خارج نگه داشته امیدوار بوده و توکل داریم، ممکن است سیاهی لشکر دشمن بیشتر باشد اما ریشه ندارد کلمه خبیثه هستند و شماها کلمه طیبه هستید.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: باید همگان را به مشارکت حداکثری دعوت کنیم، متاسفانه برخی عملکردها مردم را رنجانده، تازه همان‌ها هم امروز طلبکار شدند.

محمدی‌لائینی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری کسی را باید انتخاب کنید که به شعارهای اصلی انقلاب همچون؛ عدالت، استقلال، استکبارستیزی، مبارزه با فرهنگ کاخ‌نشینی باور داشته باشد.

وی گفت: وابستگان و بازنشستگان سپاه پشتوانه و لشکر عظیمی هستند، باید قدر این لشکر را دانست، واقعاً اگر سپاه نبود کشور نبود.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹