تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۵
کد مطلب : ۴۸۶۹۸۸
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم معاونت دادگستری کل مازندران با بیان اینکه نزدیک به ۴۰۰ برگ سند تک برگ در سال ۹۳ صادر شد و جلوی آن گرفته شده است و آن اسناد نیز بی‌اعتبار شده است گفت: از سوی اداره ثبت نیز هیچ سند تک برگی صادر نمی‌شود.
۰
plusresetminus
سند تک برگ برای املاک خاندان پهلوی صادر نمی‌شود
حجت‌الاسلام سیدمرتضی موسوی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی بلاغ در خصوص مشکلات موجود در خصوص اراضی کشاورزی روستای ولوجا شهرستان میاندورود به دلیل واگذاری املاک دوره پهلوی به برخی ایادی و اخذ و صدور سند برای این املاک، اظهار کرد: اراضی تحت تصرف کشاورزان که در زمان رژیم منحوس پهلوی به یک نحوی به ایادی واگذار شد.

وی افزود: قریب به یک هزار قطعه زمین در قالب سه، چهار و پنج هزار متری در زمان طاغوت با تنظیم سند دفترچه‌ای به برخی ایادی در سراسر کشور واگذار شد، منتهی از دادگاه هیچ حکمی برای خلع ید کشاورزان صادر نشد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم معاونت دادگستری کل مازندران، خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر، تقریبا چند نوبت اسناد جدید را خلع ید کردند و چهار حکم هم صادر شد که پرونده در دادگاه قانون اساسی مطرح شد.

موسوی ادامه داد: نزدیک به ۸۰۰ پلاک‌ فرعی از آن پلاک اصلی که جزو انفال بوده برای ایادی رژیم منحوس پهلوی صادر شد طبق آخرین حکم صادر شده، آن معامله باطل شده است؛ یعنی رای قطعی برای واگذاری انفال به رژیم پهلوی صادر شد.

وی تاکید کرد: رای در دادگاه مازندران صادر و دادگاه تجدیدنظر تایید کرده است و آن معامله باطل شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم معاونت دادگستری کل مازندران، با بیان اینکه نزدیک به ۴۰۰ برگ سند تک برگ در سال ۹۳ صادر شد و جلوی آن گرفته شده است و آن اسناد نیز بی‌اعتبار شده است؛ گفت: از سوی اداره ثبت نیز هیچ سند تک برگی صادر نمی‌شود.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹