تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۸۶۷۷۲
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای حل مشکلات استان مطالبه‌گری کنند.
۰
plusresetminus
مدیران برای حل مشکلات مازندران مطالبه‌گری کنند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، عباس پوریانی بعد از ظهر امروز در دومین نشست شورای قضایی استان که به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران برگزار شد، اظهار کرد: باوجود اهمیت تولید برق و ضروری بودن فعالیت نیروگاه، سوخت مصرفی این نیروگاه به جای استفاده از سوخت گاز، مازوت نوع چهارم و از آلاینده‌های خطرناک برای سلامت انسان و محیط زیست بوده و مدیران استانی، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولان باید برای حل این مشکل بسیار مهم که با جان مردم مرتبط است، اهتمام ویژه داشته باشند.

وی بیان کرد: نشست شورای قضایی مازندران از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و باید با همراهی و همدلی از ظرفیت اعضای شورا برای حل مشکلات موجود استان در بخش‌های مختلف استفاده شود.

رئیس کل دادگستری مازندران ادامه داد: نشست شورای قضایی از جمله جلسات بسیار مهم استان و مصوبات آن لازم‌الاجراست و باید اقدام قانونی مناسب طبق موارد مصوب شده صورت گیرد؛ ضمن اینکه با توجه به اهمیت موضوعات مطروحه، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید شخصاً در این جلسه حضور پیدا کنند.

پوریانی تصریح کرد: در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به مردم در چهارچوب قانون، با حفظ شان و اقتدار دستگاه قضایی در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی هستیم؛ ولی در صورت بروز هرگونه تخلف و جرم، قطعاً در راستای اجرای دقیق قانون، اقدام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری مازندران، مبارزه با فساد را یکی از اصول اساسی فعالیت‌های دستگاه قضایی استان عنوان و تاکید کرد: اجرای دقیق، قانون هدف مهم دادگستری مازندران است و با هرگونه فساد در هر سطح و منصبی، بدون مماشات برخورد قانونی خواهد شد.

پوریانی با اشاره به در پیش بودن هفته قوه قضائیه، یادآور شد: عملکرد و خدمات دستگاه قضایی استان باید در این هفته برای مردم تبیین و تشریح شود.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵