تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۸
کد مطلب : ۴۸۶۷۶۱
شهردار آمل با اشاره به اینکه در پروژه هسته مرکزی، شهر فروشی نکردیم، گفت: ریختن زباله شهرهای اطراف به آمل شایعه‌ است.
۰
plusresetminus
شهر فروشی نمی‌کنیم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، علی داودی دوشنبه‌شب در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن مدیریت بحران شهرستان آمل برگزار شد، با اشاره به پروژه هزارسنگر اظهار کرد: در اجرای این پروژه پنج طرح مختلف به شورای ترافیک استان ارائه شد و   شهرداری مکلف به اجرای طرح شد بدون اینکه دخل و تصرفی در طرح داشته باشد.
 
 وی با بیان حل مشکل ترافیک هزار سنگر، عنوان کرد: پروژه چهار ماهه را توانستیم طی ۴۰ روز به اتمام برسانیم کردند و حل مشکل ترافیک هزار سنگر باید دیگر دستگاه‌ها نیز ورود پیدا کنند.

شهردار آمل با تاکید اینکه یک نیرو در زمان مدیریتم به بخش دیگری منتقل نشده است، خاطرنشان کرد: برخی از نیروهای هجمی در شهرداری در دیگر ادارات فعالیت می‌کنند، گرچه انتقال نیروها به سایر ادارات در همه شهرها اتفاق می‌افتد. 

این مسئول رسانه را چشم بیدار خواند و اظهار کرد: نسبت به انتقادات حتی تند موضع نمی‌گیریم، رسانه چشم بیدار ماست و می‌تواند در انعکاس مشکلات و راهکارها موثر باشد.

داودی اولویت را خیابان‌های مناطق کم برخوردار عنوان کرد و افزود: در این دو سال گذشته بیش از هشت سال گذشته در سطوح مختلف کوچه‌ها و خیابان‌های آمل آسفالت زده شد، بدون اینکه آسفالتی از جایی خریداری شود؛ بلکه کارخانه آسفالت را مجدد راه‌اندازی کردیم.

وی با بیان اینکه پل معلق وضعیت بدی دارد و  از دغدغه‌ها در طرح هسته مرکزی است بیان کرد: پل معلق سال‌هاست که قابلیت استفاده ندارد و سازنده آن اعلام کرده که تضمینی بر تحمل باری را ندارد و باید در اسرع وقت مسدود شود و عملیات بازسازی آن انجام شود.

شهردار آمل راه‌اندازی سامانه همدل را اتفاق خوبی دانست و خاطرنشان کرد: در این سامانه هر کسی می‌تواند گزارش کار را بنویسد که این یک اتفاق خوبی است.

داودی به پروژه‌های مهم شهری اشاره کرد و ادامه داد: اجرای پیاده‌روسازی ورودی تهران، میدان هزارسنگر و پارک مینیاتوری و...برای این پارک سرمايه‌گذار خوبی داریم و به زودی این پارک فاز بعدی آن دستور کار قرار می‌گیرد که برای هسته مرکزی بیش از ۹۰ میلیارد تومان و برای هزار سنگر  برآورد ۱۸ میلیارد تومان هزینه پیش‌بینی شده است.

وی با رد شایعه‌های مبنی بر ریختن زباله شهرهای اطراف به آمل، بیان کرد: از محل سفر شهید آیت‌الله رئیسی به مازندران ۳۰۰ میلیارد تومان در امر پسماند زباله اختصاص یافت، اما همچنان در مواضع جابه‌جایی زمین، کارخانه زباله و امحای زباله هستیم؛ هر چند متولی امر وزارت کشور است، اما آمادگی لازم در امر همکاری را شهرداری آمل دارد.
 
شهردار آمل با بيان اينکه برای اولین بار بودجه خاصی برای مجموعه آتش‌نشانی در نظر گرفتیم، افزود: دستور نردبان برای بلند مرتبه‌سازی داده شده، اما نردبان بالای ۶۰ متر تولید داخل نداریم، ولی قول خرید داده شده است؛ ما به آتش‌نشانی بعنوان دستگاه خدمات‌دهی نگاه می‌کنیم که مردم باید از آن نفع ببرند.

وی مساله کشتارگاه سنتی را برای آمل ضروری خواند و تاکید کرد: در این امر هیچ نقض اعمالی صورت نگرفته است سطح پردازش باید نصب می‌شود و از طرف فرماندار پیگیر این قضیه هستند.

داودی ادامه داد: اگر مشکلات قانونی حل شود شهرداری حاضر است زمینی به عنوان مشارکتی و بدون سود برای  ساخت کشتارگاه صنعتی در دستور کار قرار دهد، این زمین واقع در بین شرکت کاله و آمل طیور است.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵