مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد:

کسب ۴۹ مدال دانش‌آموزان مازندرانی در المپیادها

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۲
کد مطلب : ۴۸۶۷۶۰
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: از سال ۱۴۰۰ تا کنون با تلاش و کوشش دانش‌آموزان مازندرانی ۴۹ مدال در المپیادهای علمی به‌دست آمده است.
۰
plusresetminus
کسب ۴۹ مدال دانش‌آموزان مازندرانی در المپیادها
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، حسین کمالی دوشنبه‌شب در دیدار با دانش‌آموزان راه‌یافته به المپیاد جهانی ۲۰۲۴ اظهار کرد: استقبال و حضور  دانش آموزان مازندرانی در ۱۴رشته فیزیک، شیمی، ریاضی، علوم نجوم، علوم زمین، ادبیات و سایر رشته‌ها ستودنی است.

وی با بیان اینکه در مجموع از سال ۱۴۰۰ تا کنون با تلاش و کوشش دانش‌آموزان ۴۹ مدال بدست آمده است، افزود: از مجموع این مدال‌ها ۱۳مدال طلا، ۱۶مدال نقره و ۲۰ مدال برنز به همت دانش‌آموزان مازندرانی کسب شد که این اتفاق خوشایند، بی‌نظیر است.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به همت و اهتمام ویژه دانش‌آموزان مازندرانی به کسب علم و دانش  تصریح کرد: برای حضور دانش‌آموزان در المپیادهای علمی از سال گذشته هدف‌گذاری شده و با برگزاری جلسات مختلف با دانش‌آموزان مستعد از آنان خواسته شد تا با کوشش و تمام توان خویش در راستای اعتلای علمی، گام بردارند.

کمالی گفت: مازندران در مجامع علمی مانند سایر مجامع حضور فعالی دارد و در این مورد هم برنامه‌ریزی لازم برای کسب رتبه‌های برتر علمی انجام شده است.

انتهای خبر/

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵