معاون اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد:

کسب ۱۰ سهمیه ورزشکاران مازندران در المپیک پاریس

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۴۸۶۷۵۱
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: ورزشکاران مازندرانی هفت سهمیه در المپیک و سه سهمیه حضور در پارالمپیک پاریس کسب کردند.
۰
plusresetminus
کسب ۱۰ سهمیه ورزشکاران مازندران در المپیک پاریس
حسین دلیری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ با اعلام اینکه ورزشکاران مازندرانی عملکرد خوبی در کسب سهمیه داشتند اظهار کرد: تاکنون هفت سهمیه المپیک و سه سهمیه پارالمپیک پاریس را ورزشکاران مازندران کسب کردند.

وی تصریح کرد: تاکنون ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران ۳۴ سهمیه المپیک پاریس در ۱۰ رشته ورزشی کسب کردند که سهم ورزشکاران مازندرانی هفت سهمیه بوده که در رشته‌های تیراندازی، تنیس روی میز، کشتی آزاد و فرنگی و قایقرانی کانو این سهمیه‌ها کسب شد و به‌عبارتی ۲۱ درصد کل سهمیه کاروان ایران را ورزشکاران مازندرانی بدست آوردند.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان مازندران افزود: در پارالمپیک پاریس نیز تاکنون ۳۸ سهمیه در هفت رشته ورزشی بدست آمد که سهم ورزشکاران مازندرانی سه سهمیه حضور در والیبال نشسته بوده است.

دلیری با اشاره به تشکیل ستاد مسابقات المپیک و پارالمپیک در اداره کل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: این جلسات از ماه‌های گذشته با حضور مسئولان اداره کل و روسای هیات‌های ورزشی استان بصورت متناوب در حال برگزاری است و تمام تلاش مان اینست که شرایط را برای حضور با روحیه و پُرانگیزه ورزشکاران مان در المپیک و پارالمپیک پاریس فراهم کنیم.

وی گفت: استان ورزشی مازندران تاکنون بیشترین سهمیه‌ها را بین استان‌ها کسب کرده که جایگاه ویژه این استان را نمایان می‌کند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵