رئیس راهداری چالوس خبر داد:

شناسایی ۱۴ نقطه خطرناک در محور کندوان

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۱
کد مطلب : ۴۸۶۷۴۲
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس گفت: : ۱۴ نقطه خطرناک در محور کندوان شناسایی شده بود که برای اصلاح آن در انتظار انتخاب پیمانکار است.
۰
plusresetminus
شناسایی ۱۴ نقطه خطرناک در محور کندوان
مهدی صفایی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، با بیان اینکه ریزش سنگ شب گذشته در محور کندوان سبب بروز خسارت به دو دستگاه خودرو شد، اظهار کرد:ساعت ۲۰ دیشب در منطقه سیاه‌بیشه بالاتر از رستوران آبی ریزش سنگ موجب بروز خسارت به دو خودرو شد.

وی افزود: ریزش سنگ بر روی یک دستگاه ام وی ام موجب زخمی شدن دو نفر از ناحیه پا شد همچنین موجب بروز خسارت به یک دستگاه ۲۰۶ و انحراف و برخورد آن به نیوجرسی کنار جاده شد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با بیان اینکه در این نقطه برای اولین بار ریزش سنگ اتفاق افتاد، خاطر نشان کرد: ۱۴ نقطه خطرناک در این محور شناسایی شده بود که برای اصلاح آن در انتظار انتخاب پیمانکار است تا کار را آغاز کند و این نقطه که ریزش سنگ اتفاق افتاد جزء ۱۴ نقطه مورد نظر است.

صفایی در ادامه به مسدود شدن جاده چالوس کرج برای امروز اشاره کرد وگفت: هرساله در خرداد ماه احشام اعم از گوسفند،بز و گاو از پایین دست مرزن‌آباد به سمت مناطق بالادست کوچ می‌کنند و بنابراین برای کاهش بار ترافیک یک روز برای حرکت احشام هماهنگ شده است.

صفایی تاکید کرد: امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه محور چالوس به کرج از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ برای حرکت احشام بسته است.

انتهای خبر/
 

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵