تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹
کد مطلب : ۴۸۶۳۰۴
فرماندار شهرستان نور گفت: مشکلات بخش چمستان و شهرستان نور از عرصه‌های باغی، تولیدات کشاورزی، تغییر کاربری‌ها نیاز به نگاه ویژه دارد.
۰
plusresetminus
تغییر کاربری‌ها نیاز به توجه ویژه دارد
بیژن پولادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ با اشاره به حضور نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان نور اظهار کرد: وزیر جهاد در شهرستان نور از پروژه‌های تولید دامی،کشاورزی و دامداری هزار رأسی چمستان، شهرک گلخانه چمستان بالغ بر ۱۱ واحد تولیدی و ...بازدید کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نور سومین شهرستان از نظر وسعت در استان است، افزود: معضلات و مشکلات بخش چمستان و شهرستان نور از عرصه‌های باغی، کشاورزی، دامپروری‌های سبک و سنگین و تولیدات کشاورزی، تغییر کاربری‌ها نیاز به نگاه ویژه دارد.

فرماندار شهرستان نور گفت: کمربندی رویان، بیمارستان ۱۷۰ تختخوابی نور، محور نور، چمستان آمل، ورزشگاه ۳۵۰۰ نفری رستمرود، درمانگاه چمستان، جاده پدافندی نور به بلده  و...از  پروژه‌های نیمه‌کاره و ملی شهرستان نور است که موضوعات مختلف احصا و به صورت مکتوب به اطلاع وزیر می‌رسد.
 

پولادی افزود: امیدواریم مصوبات سفر اول رئیس جمهور در طرح‌های عقب‌مانده شهرستان محقق شود تا بتوانیم در راستای خدمت‌رسانی به مردم گام مثبتی برداریم.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷