تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵
کد مطلب : ۴۸۶۳۰۳
وزیر راه و شهرسازی در سفر به مازندران ضمن بازدید از بندر امیرآباد، چهار پروژه بندری به ارزش بیش از ۲۵۵ میلیارد تومان را افتتاح کرد.
۰
plusresetminus
افتتاح ۲۵۵ میلیارد تومان پروژه در بندر امیرآباد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز ۲۷ اردیبهشت ماه در سفر به استان مازندران ضمن بازدید از بندر امیرآباد چهار پروژه بندری را به ارزش بیش از ۲۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح کرد.

بر اساس اعلام مدیر کل بندر امیرآباد دو پروژه از این چهار پروژه با سرمایه بخش خصوصی و دو  پروژه دیگر نیز جزو پروژه های سرمایه ای و دولتی بود که در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به استان به افتتاح رسید.

پروژه‌های بندری افتتاح شده با سرمایه بخش خصوصی شامل کارخانه تولید خوراک دام و طیور برای شرکت آرین پروتئین سویای پارس به ظرفیت ۴۸ هزار تن، با اشتغالزایی ۳۰ نفر و پروژه احداث مخازن روغن خوراکی متعلق به شرکت آرین پروتئین سویای فارس، با اشتغالزایی ۱۱۰ نفر است که امروز توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

همچنین، پروژه های سرمایه ای و دولتی افتتاح شده در بندر امیرآباد شامل سیستم اطفای حریق بندر با ۲۷ کیلومتر لوله‌گذاری به شکل فنی از نوع پلی اتیلن در محدوده ۱۱۳ هکتار از اراضی عملیاتی بندر ربا اعتبار ۱۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار طی مدت ۳۲ ماه و پروژه مرکز نگهداری تجهیزات مقابله با آلودگی نفتی در دریا، سوله ای به مساحت ۵۲۰ مترمربع در محوطه ۳۵۰۰  مترمربع با راه دسترسی به طول ۱۰۰ متر و عرض ۱۲ متر به افتتاح رسید.

گفتنی است، در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به استان مازندران، دستگاه کمک ناوبری ILS فرودگاه شهدای ساری و همچنین پارک جنگلی شهید نوبخت و ۸۴۳۳ واحد مسکونی افتتاح و ۱۴۷ قطعه زمین در مازندران به متقاضیان طرح جوانی جمعیت واگذار شد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن در سیره امام رضا‌(ع)
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
افتتاح سد گلورد در سال ۹۸ نمایشی بوده است
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
درمان رایگان بیماران سرطانی پس از غربالگری
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
برگزاری ۱۵۰ برنامه دهه کرامت در شهرستان نور
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
تکمیل زنجیره تولید با توسعه صنایع تبدیلی
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
مردم از مسئولان گره‌گشایی می‌خواهند
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
۱۸ بانک در نهضت ملی مسکن بدون عملکرد!
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵