تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷
کد مطلب : ۴۸۶۲۹۷
معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مطالبات مردم فریدونکنار را به رئیس جمهور می‌رسانم، گفت: آماده همکاری برای تکمیل پروژه درمانگاه سپاه هستیم.
۰
plusresetminus
مطالبات مردم فریدونکنار را به رئیس جمهور می‌رسانم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ،  سعید کریمی از صبح امروز(پنجشنبه) همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به مازندران به‌عنوان نماینده هیات دولت وارد فریدونکنار شد و پس از حضور بر سر مزار سردار شهید بصیر و دیگر شهدای خطه‌ی مبارک، برای افتتاح بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) وارد این بیمارستان شد.
وی پس از افتتاح بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران اظهارکرد: پروژه اورژانس بیمارستان فریدونکنار که دارای ۲۴ تخت و با تجهیزات کامل بوده در کمتر از یک سال به بهره‌برداری رسید.
معاون وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: حدود ۶۰ میلیارد تومان هزینه ساخت این بخش بوده که تامین شده و به بهره‌برداری رسیده و هم‌اکنون هم بیمار پذیرش می‌کند.

کریمی تصریح کرد: به لطف الهی با سرکشی که از بیماران داشتیم شاهد هستیم که آن‌ها از وضعیت خدمت‌رسانی بخش اورژانس راضی هستند.

وی با بیان اینکه پروژه تعالی نظام سلامت ادامه پیدا می‌کند، گفت: عدالت‌محوری از سیاست‌های دولت سیزدهم و به‌ویژه وزارت بهداشت و درمان است که تمام تلاش خود را برای این موضوع به‌کار گرفته‌ایم.

معاون وزیر بهداشت همچنین با حضور در منزل خانواده سردار شهید بصیر و شهیده سلامت محبوبه امینی، تاکید کرد: ما وظیفه‌ داریم ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و با تلاش شبانه‌روزی برای آبادانی کشور و رفاه مردم گام برداریم.
کریمی ادامه داد: دوران شیوع ابتلا و اوج‌گیری ویروس منحوس کرونا همچون دوران هشت سال دفاع مقدس سخت و طاقت‌فرسا بود.

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات فریدونکنار را دریافت کرده است، اظهارکرد: تمامی مطالبات مردم فریدونکنار را در جلسه شورای اداری استان به گوش رئیس جمهور می‌رسانم.
معاون وزیر بهداشت پس از اینکه از ساخت یک مجتمع درمانی توسط سپاه در شهرستان با خبر شد، خاطرنشان کرد: اینکه سپاه پاسداران از توان و امکانات در زمینه بهداشت و درمان هزینه می‌کند بسیار ارزشمند است که از این عزیزان قدردانی می‌کنیم و در کمال افتخار و آمادگی کامل حاضر به همکاری برای تکمیل این پروژه هستیم.

همچنین در حاشیه این سفر تعدادی از همراهان بیماران دیالیزی با مشاهده معاون وزیر بهداشت از وضعیت بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) ابراز گلایمندی کردند که شخص معاون وزیر با حضور در این بخش از مشکلات موجود مطلع شد و دستور پیگیری برای برطرف شدن داد.

گفتنی است در دیدار با خانواده شهیده سلامت محبوبه امینی درخواست نامگذاری یکی از اماکن برای این شهیده مطرح شد که مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار با قبول این درخواست گفت: بخش آزمایشگاه مجتمع درمانی شهید بصیر به نام شهیده سلامت محبوبه امینی نامگذاری می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷