رئیس جمهور در بدو ورود به مازندران:

مازندران ظرفیت‌های چشمگیری برای رشد و پیشرفت دارد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۷
کد مطلب : ۴۸۶۲۷۹
رئیس جمهور کشاورزی، صنعت، گردشگری، جنگل، دریا، نیروی انسانی کارآمد و مخلص، دانشگاه‌ها، حوزه‌ها و مراکز علمی، پیشینه و قدمت تاریخی و شخصیت‌ها و مفاخر بیشمار که نه تنها در استان و کشور بلکه در جهان اسلام می‌درخشند را در کنار تاریخ و تمدن و هویت دینمدار مردم مازندران ظرفیت‌های قابل توجه این استان برای رشد و پیشرفت عنوان کرد.
۰
plusresetminus
مازندران ظرفیت‌های چشمگیری برای رشد و پیشرفت دارد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، در ادامه سفرهای استانی رئیس‌جمهور؛ آیت‌الله رئیسی صبح امروز با استقبال قهرمان المپیک و خانواده شهدای مدافع حرم استان مازندران وارد ساری شد.

رئیس جمهور در شانزدهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی، دقایقی پیش با استقبال نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه مازندران، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز این استان شد.

در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور برخی چهره‌های شاخص ورزشی، فرهنگی و هنری از جمله محمدرضا اسحاقی هنرمند برجسته موسیقی، حسن یزدانی قهرمان المپیک و سپیده بابایی عضو تیم ملی کشتی آلیش حضور داشتند.


رئیس جمهور در آغاز دومین سفر دولت مردمی به استان مازندران در فرودگاه شهدای ساری گفت: مازندران ظرفیت‌های زیادی در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، جنگل و دریا دارد که می تواند زمینه رشد استان را فراهم کنیم.

سید ابراهیم رئیسی کشاورزی، صنعت، گردشگری، جنگل، دریا و به خصوص نیروی انسانی کارآمد و مخلص را ظرفیت‌های ویژه این استان برای پیشرفت اقتصادی توصیف و تصریح کرد: دانشگاه‌ها، حوزه‌ها و مراکز علمی و نیز پیشینه و قدمت تاریخی و شخصیت‌ها و مفاخر بیشمار که نه تنها در استان و کشور بلکه در جهان اسلام می‌درخشند، در کنار تاریخ و تمدن و هویت دینمدار مردم مازندران ظرفیت‌های قابل توجهی برای رشد و پیشرفت این استان هستند.

رئیس جمهور با بیان اینکه در سفر اول استانی دولت به مازندران مصوبات خوبی داشتیم که اقدامات خوبی هم در راستای اجرای آنها صورت گرفته است، افزود: در این سفر کیفیت اجرای این مصوبات را رصد خواهیم کرد تا میزان تاثیر گام‌های برداشته شده برای اجرای آنها در رشد و پیشرفت استان مشخص شود.

دکتر رئیسی با اشاره به اینکه اقدامات دولت در زمینه ساخت مسکن و ایجاد اشتغال در استان ادامه داد: دولت همچنین توانسته بیش از ۳۰۰ واحد تولیدی استان را که متاسفانه راکد شده بودند، احیا کند که خود این مسئله فرصت‌های شغلی فراوانی ایجاد کرده است.

رئیس جمهور با عرض سلام و ادب به خانواده معظم شهدا، شهدای سرافراز و جانبازان و ایثارگران استان که همواره برای مازندران و کشورمان مایه افتخار بوده‌اند، اظهار داشت: امیدوارم در این سفر بتوانیم برای تامین بخشی از نیازهای استان که استاندار محترم، نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان، مدیران، نمایندگان، نیروهای مسلح، عزیزان بسیجی و همه مدیران در استان بررسی کردند، تصمیمات موثری اتخاذ کنیم.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن در سیره امام رضا‌(ع)
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
افتتاح سد گلورد در سال ۹۸ نمایشی بوده است
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
درمان رایگان بیماران سرطانی پس از غربالگری
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
برگزاری ۱۵۰ برنامه دهه کرامت در شهرستان نور
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
تکمیل زنجیره تولید با توسعه صنایع تبدیلی
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
مردم از مسئولان گره‌گشایی می‌خواهند
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
۱۸ بانک در نهضت ملی مسکن بدون عملکرد!
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵