تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۳
کد مطلب : ۴۸۶۲۷۰
پلیس راهور همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به مازندران محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.
۰
plusresetminus
اعمال محدودیت‌های ترافیکی سفر رئیس جمهور در مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، پلیس راهور همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به مازندران محدودیت‌های ترافیکی در شهرهای ساری، قائمشهر و نوشهر اعمال کرد.
 
با توجه به حضور رئیس جمهور در استان مازندران تمهیدات ترافیکی برگزاری مراسم‌ها اعلام می‌شود
 
شهرستان ساری:
 
محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه‌های ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در خیابان‌های جمهوری، ملامجدالدین و میادین ساعت و شهدا شهرستان ساری و کلیه معابر منتهی به خیابان‌های فوق اعمال و از شهروندان تقاضا می‌شود از مسیرهای جایگزین مانند خیابان‌های عسگری محمدیان و داراب، خیابان‌های امیرمازندرانی و خزر، خیابان‌های شمشیربند و کمربندی ولیعصر (عج) و خیابان معلم‌ جهت تردد استفاده کنند.
 
شهرستان قائمشهر:
 
محدودیت‌های ترافیکی در روز پنجشنبه مورخه ۲۷ اردیبهشت در خیابان‌ها ۱۶ متری، امام خمینی(ره)، ولیعصر(عج) و رازی و کلیه معابر منتهی به خیابان‌های فوق اعمال و از شهروندان تقاضا می‌شود از مسیرهای جایگزین مانند عدالت و تهران جهت تردد استفاده کنند.
 
شهرستان نوشهر:
 
محدودیت‌های ترافیکی در روز جمعه مورخه ۲۸ اردیبهشت در محورهای دوراهی دریابانی و خیابان شهید عماالدین کریمی، میدان همافران، خیابان ۱۵ خرداد، میدان نماز، تقاطع انقلاب و مصلی و کلیه معابر منتهی به خیابان‌های فوق اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند خیابان انقلاب، خیابان فردوسی، خیابان رازی، خیابان ولیعصر(عج)، میدان بندر و کمربندی نوشهر به چالوس جهت تردد استفاده کنند.
 
بنابرین از شهروندان فهیم استان مازندران تقاضا داریم از وسایل نقلیه شخصی خودداری و از مسیرهای جایگزین جهت تردد استفاده کرده و برای حضور در مراسم، ضمن استفاده از وسایل نقلیه عمومی، از توقف خودروها در مسیرها و معابر اعلامی جهت روانسازی ترافیک خودداری و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت توقف در محدوده های اعلامی، خودروها توسط خودروبر به پارکینگ منتقل‌ می‌شود.

انتهای خبر/
 
🔻مرجع خبری #بلاغ_مازندران👇 
🌐 bloghnews.com 
🇮🇷 @blogh_news
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷