رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی کشور عنوان کرد:

برگزاری رویداد مردمی اشتغال در مازندران 

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲
کد مطلب : ۴۸۶۲۶۹
رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی کشور گفت: دومین رویداد مردمی اشتغال در مازندران همزمان با سفر رئیس جمهور در حال برگزاری است.
۰
plusresetminus
برگزاری رویداد مردمی اشتغال در مازندران 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، از امروز چهارشنبه همزمان با دومین دور سفر رییس جمهور به استان دومین رویداد مردمی اشتغال در استان مازندران ویژه مردم شریف استان با حضور سید محمدرضا حسینی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، امیر علی اوسط رییس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی، آزیتا همتیان رییس دبیرخانه مشاغل خانگی کشور بعنوان مسئول رویداد، علی باقری مدیرکل و رییس شورای هماهنگی تعاون کار مازندران، و مدیران ستادی حوزه اشتغال وزارتخانه و اداره کل استان، کارفرمایان، کارجویان و کاریابی ها در محل ساختمان شهید نوری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد و تا روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ادامه دارد.
 
آزیتا همتیان رییس دبیرخانه مشاغل خانگی کشور و مسئول رویداد اشتغال در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این رویداد با محوریت تأمین نیروی کار مورد نیاز کارفرمایان در شهرستان های استان برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در این رویداد ارتباط مستقیم کارجویان با کارشناسان و مسئولین ستادی و استانی صورت می گیرد که با توجه به نیاز استان می تواند فرصت مناسبی جهت ایجاد اشتغال و رفع و کاهش بیکاری می باشد.
 
رییس دبیرخانه مشاغل خانگی کشور افزود: این رویداد اهداف مهمی از قبیل برقراری ارتباط بدون واسطه کارفرمایان و جویندگان کار، تأمین مستقیم نیروی کار مورد نیاز کارفرمایان واحدهای تولیدی، راهنمایی و مشاوره شغلی با کارفرمایان و جویندگان کار، بکارگماری مستقیم جویندگان کار فاقد شغل و... را دنبال می کند.
 
همتیان خاطرنشان کرد: برگزاری رویداد مردمی اشتغال در بستر سامانه جستجوی شغل صورت می گیرد.
 
وی ادامه داد: این رویداد بستری مناسب برای ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان و جوانان استان است که اگر دارای مهارت و ویژگی های شغلی خاصی باشند می توانند در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، خدات و... مشغول شوند.
 
رییس دبیرخانه مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان از همه کارجویان و کارفرمایان متقاضی نیروی کار دعوت کرد تا در این رویداد مهم شرکت کنند و به طور مستقیم و بی واسطه مشکلات و تقاضاهای کاری خود را با مسئولان و کارشناسان ستادی و استانی در میان بگذارند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
سیده زینب میرحسینی کرانی
خونه سازی دارم ۳سال مردم کمک گرفتم تازچیدن هزینه ندارم خداشاهدکمک نیازدارم
انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷