تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۴۸۶۲۴۲
دادستان عمومی و انقلاب آمل از اجرای احکام قلع و قمع ۹ واحد بنای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
۰
plusresetminus
قلع‌ و‌ قمع ۹ بنای غیرمجاز در آمل
محمد طالبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، با اشاره با احکام قلع و قمع ۹ بنای غیرمجاز، گفت: تغییر بی‌رویه کاربری اراضی کشاورزی یکی از چالش‌های مهم در استان مازندران و شهرستان آمل است.

وی تغییر کاربری اراضی را یکی از مشکلات این سال‌ها در مازندران و آمل خواند و اظهار کرد:  بخش عمده‌ای از اراضی باغی و زراعی را از چرخه تولید خارج می‌کند و در همین راستا برخورد قاطعانه با تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی و کشاورزی مورد تأکید رئیس کل دادگستری استان قرار دارد. 

دادستان عمومی و انقلاب آمل تصریح کرد: با ورود دادستانی ۹ واحد ویلایی غیرمجاز در روستای سائیج‌محله آمل که خارج از محدوده قانونی طرح هادی مصوب روستا بود با صدور احکام قطعی، قلع و قمع شد.

وی ادامه داد: مالک ویلا‌ها مطابق ماده سه قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها محکوم به پرداخت جریمه نقدی و قلع و قمع شدند که این احکام توسط مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل اجرا شد و هزار و ۵۰۰ متر زمین نیز آزادسازی شد.

 با توجه به اهمیت موضوع، علاوه بر عوامل اجرایی، دادستان شهرستان، بخشدار مرکزی آمل، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، رئیس پلیس امنیت اطلاعات، مدیر، معاون و حراست جهاد کشاورزی شهرستان نیز در محل حضور داشتند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷