تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۵
کد مطلب : ۴۸۶۲۳۳
شهید «فرزاد بابایی رستمی» در وصیت‌نامه خود می‌گوید: به خواهران سفارش می‌کنم که رفتار اسلامی و انسانی را در پیش گیرند و سعی کنند حجاب را سنگر خود قرار دهند که این حجاب بالاترین سنگر‌ها است.
۰
plusresetminus
پیام شهدا|خواهرانم حجاب را سنگر خود قرار دهید
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، شهید فرزاد بابائی رستمی بیستم فروردین ۱۳۴۱، در شهرستان قائم شهر به دنیا آمد. پدرش محمدعلی و مادرش سکینه نام داشت. تا چهارم متوسطه درس خواند. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. شانزدهم آبان ۱۳۶۱، در موسیان توسط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت ترکش به سر و شکم، شهید شد. پیکر او را در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپردند..

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

ای مسئولین و اعضای انجمن اسلامی نکند خدای ناکرده اعمالتان مورد دفع و دوری مردم از شما شود، مردم را با تبلیغات اسلامیتان دعوت به اسلام نمایید، با تبلیغات خود مردم را به سنگر خودتان مسجد دعوت کنید که به گفته امام سنگر را باید حفظ کرد و مسجد را باید پر کنید. برادران و خواهران سعی کنید مسلمان و با عمل باشید و در انجام فرایض دینی نماز و روزه کوشا باشید و نمازهایتان را سر وقت اقامه نمایید. به خواهران سفارش می‌کنم که رفتار اسلامی و انسانی را در پیش گیرند و سعی کنند حجاب را سنگر خود قرار دهند که این حجاب بالاترین سنگر‌ها می‌باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷