رئیس هیأت تیراندازی مازندران اعلام کرد:

مفقودشدن تجهیزات هیأت تیراندازی بابل

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۴۸۶۲۲۱
رئیس هیات تیراندازی مازندران از مفقود شدن تجهیزات هیأت تیراندازی خبر داد و گفت: از طریق مقامات انتظامی، قضایی و امنیتی پیگیر هستیم.
۰
plusresetminus
مفقودشدن تجهیزات هیأت تیراندازی بابل
به گزارش بلاغ، بهروز اسکندرنیا صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار کرد: بدنبال تغییر رئیس هیات هیأت بابل که حدود ۱۴ سال بر مسند کار بود، ایشان شبانه به سالن این هیأت ورود و ۳۰ نوع سلاح و تجهیزات تیراندازی را از مجموعه خارج کرد.

وی با بیان اینکه اقدامات قانونی در قبال این دستبرد به بیت‌المال صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: از طریق مقامات انتظامی، قضایی و امنیتی پیگیر این موضوع هستیم.

رئیس هیأت تیراندازی مازندران ادامه داد: ورزش تیراندازی جزو محدود ورزش‌هایی است که با سلاح سروکار دارد و این مساله خودش یک فضای امنیتی برای این رشته ایجاد و در این زمینه خیلی باید مراقبت کرد.

اسکندرنیا اقدام متولی سابق هیأت تیراندازی بابل را بی‌اخلاقی دانست و گفت: مسئولان ارشد شهرستان بابل در جریان مساله بوده و تلاش می‌کنیم آنچه که متعلق به بیت‌المال و تیراندازی است بدون هیچ کم و کاستی عودت داده شود.

وی از بی‌اخلاقی‌های صورت گرفته در فضای مجازی انتقاد کرد و اظهار امیدواری کرد دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم.

اسکندرنیا با اشاره به اینکه شاهد مقاومت در تغییرات روسای هیأت‌های شهرستانی هستیم، افزود: تلاش می‌کنیم در انتصاب‌ها از همه استعدادها و ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

به گزارش بلاغ، رئیس هیأت تیراندازی استان مازندران در ۱۱ اردیبهشت‌ماه امسال طی حکمی حسین عبدالهی بیشه را به‌عنوان سرپرست هیات تیراندازی شهرستان بابل منصوب کرد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷