معاون روابط عمومی سازمان بسیج:

بسیج با امیدآفرینی حماسه می‌سازد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۴۸۶۲۰۹
معاون روابط عمومی سازمان بسیج با اشاره به اینکه بسیج از جنس مردم است و در جامعه دنبال امیدآفرینی است، گفت: روابط عمومی‌ها باید جریان‌ساز باشد.
۰
plusresetminus
بسیج با امیدآفرینی حماسه می‌سازد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، فرشاد عالی ظهر امروز در گردهمایی مدیران روابط عمومی، رسانه‌ها و فعالان مجازی بسیج استان مازندران که در استقبال از دومین کنگره ۱۰هزار و ۴۰۰شهید دیارعلویان با عنوان «مدار امید» در سالن همایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج از جنس مردم است و در جامعه دنبال امیدآفرینی است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی باید تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل سازد و امیدآفرین باشند، تصریح کرد: واگذاری امر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی به مردم و بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت آنها یکی از اهداف مهم در مجموعه بسیج در سطح کشور است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج با اعلام اینکه روابط عمومی‌ها باید بر پایه سه رویکرد جهاد امیدآفرینی، جهاد تبیین و جهاد خدمت فعالیت کنند، تصریح کرد: معرفی الگوهای موفق بسیجی همانند گروه‌های جهادی موفق ، معرفی فعالیت‌ها و عرصه‌های موفقی چون خدمات اجتماعی بسیج و جغرافیای موفقی چون کارگاه اشتغالزایی موفق بسیج می‌تواند در مردمی‌سازی روابط عمومی و خنثی کردن تبلیغات سیاه دشمنان بسیار موثر است.

این مسئول با بیان اینکه سرمایه اجتماعی یک مجموعه میزان مقبولیتش نزد اذهان عمومی است، اظهار کرد: روابط عمومی نقش انکارناپذیری در مقبولیت سازمانی ایفا می‌کند.

عالی با اعلام اینکه تبدیل مخاطب خنثی به مشارکت‌کننده باید مورد توجه روابط عمومی‌ها باشد ادامه داد: یک روابط عمومی خلاق و نوآور باید گره ذهنی مخاطب نسبت به سازمان تابعه را بازکند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی باید جریان‌ساز باشد، گفت: این رکن رکین سازمانی همانند رودخانه اروند است که باید افت و خیزهای کار در حوزه خبر و روایت گری را به درستی مدیریت کند.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای مظلوم غزه به اهمیت روایت درست مظلومیت مردم غزه و فلسطین اشاره کرد و افزود: نوع تولید پیام موجب شد مخاطب مشارکت کننده در تصویر کردن مظلومیت مردم غزه شود.

وی از سازماندهی ۱۴۵ هزار خبرنگار افتخاری در حوزه بسیج خبر داد و گفت: توانمندسازی این افراد در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷