مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا خبر داد:

تعمیرات واحدهای نيروگاه نكا در ایستگاه آخر

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷
کد مطلب : ۴۸۶۲۰۵
مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا از پایان تعمیرات میاندوره‌ای واحد سه بخار نیروگاه شهیدسلیمی نكا برای تولید پایدار انرژی در تابستان خبر داد.
۰
plusresetminus
تعمیرات واحدهای نيروگاه نكا در ایستگاه آخر
نوراله ادبی‌فیروزجایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ اظهار کرد: واحدی با ظرفیت تولید ۴۴۰ مگاوات طبق برنامه و با هدف ارتقاء آمادگی برای تولید پایدار انرژی در تابستان از ۲۸ فروردین ماه تحت عملیات تعمیرات میاندوره‌ای قرارگرفته بود که پس از ۱۸ روز کار فشرده تعمیراتی به مدار تولید برگشت.

 وی ادامه داد: بدلیل ضرورت آمادگی کامل همه واحدهای نیروگاهی برای تولید پایدار انرژی در تابستان، پس از پایان پیک مصرف سال گذشته اجرای چند پروژه رفع محدودیت تولید و ۱۴ برنامه تعمیراتی در دستور کار ما قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا تصریح کرد: علی‌رغم چالش‌ها و محدودیت‌ها، در سایه تلاش، همدلی و ابتکار و خلاقیت همکاران از دهم مهرماه تاکنون ۱۳ برنامه تعمیراتی در همه واحدها از جمله بازدیدها تعمیرات دوره‌ای و پروژه تعویض لوله های سقف بویلر واحد دو بخار انجام شد و با پایان تعمیرات نیمه اساسی واحد یک که روزهای آخرش را سپری می کند، همه اهداف و برنامه های تعمیراتی محقق می شود و به خواست خدا تا قبل از شروع ایام پیک مصرف با پایان کار پروژه لایروبی حوضچه آرامش واحدهای بخار و به سامان رسیدن پروژه آب شیرین کن که بی‌وقفه در حال انجام است، همه واحدها برای تولید پایدار انرژی آماده خواهند شد.

ادبی افزود: در طول تعمیرات این واحد علاوه بر فعالیت‌های معمول در تعمیرات دوره‌ای، تعمیرات اساسی اف‌دی‌فن‌های یک و دو و تعمیرات اساسی و اصلاح و ماشینکاری نشیمنگاه پمپ آب  دریای شماره یک نیز انجام پذیرفت.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷