رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:

مقابله قاطع با تصرف در بستر رودخانه چالوس

تاریخ انتشارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۴۸۶۱۹۰
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: برخورد دستگاه قضا در مقابله با تصرف و خاک‌برداری در بستر رودخانه چالوس قاطع است.
۰
plusresetminus
مقابله قاطع با تصرف در بستر رودخانه چالوس
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، عباس پوریانی بعد از ظهر امروز در حاشیه دیدار مسئولان قضایی استان با مردم شهرستان چالوس در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازدید میدانی از مشکلات شهرستان های سراسر استان با توجه به گزارش‌های واصله و همچنین دیدار چهره به چهره با مردم شریف استان از جمله مواردی است که در دستور کار جدی دادگستری مازندران قرار دارد و در این راستا امروز توفیق شد با مردم شریف شهرستان چالوس دیدار و گفتگو داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه ۸۲ درخواست در دیدار مردمی شهرستان چالوس مورد بررسی قرار گرفت، افزود: بحث اطاله دادرسی از جمله مواردی بود که برخی مردم نسبت به آن گله‌مند بودند که با تلاش و همت همکاران، قطعاً این دغدغه مردم نیز مرتفع شده و پرونده‌ها همچون گذشته با سرعت و دقت رسیدگی خواهد شد.

پوریانی تاکید کرد: همه ما تکلیف داریم سخنان مراجعان را استماع کرده و در خدمت مردم باشیم و در این راستا قطعاً درب اتاق کار مدیران دادگستری استان و روسا و دادستان های حوزه های قضایی مازندران همیشه به روی مردم باز خواهد بود.

رئیس کل دادگستری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گزارش‌های واصله در خصوص وقوع برخی تخلفات در شهرستان چالوس اظهار کرد: مواردی از تصرف و خاک‌برداری در بستر رودخانه چالوس به دادگستری مازندران گزارش شده که قطعاً از این منطقه بازدید خواهیم داشت و در صورت لزوم دستورات لازم در راستای مقابله با این تخلفات از سوی دادستانی شهرستان صادر خواهد شد.

پوریانی تصریح کرد: مسئولیت حفظ و صیانت از رودخانه‌ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه‌ها با شرکت آب منطقه‌ای استان است و در صورت وجود مشکل مسئولان مرتبط باید در این خصوص پاسخگو باشند.

رئیس کل دادگستری مازندران در ادامه افزود: گزارش‌هایی از وجود یک زیرگذر ناامن و حادثه‌خیز در شهرستان چالوس نیز به دادگستری استان مازندران واصل شده که با توجه به مشکلات ایجاد شده برای مردم شریف منطقه و همچنین مسافرپذیر بودن استان، امروز این زیرگذر از باب رعایت حقوق عامه مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

به گزارش بلاغ، در ادامه رئیس کل دادگستری مازندران از شعب دادگستری و دادسرای شهرستان چالوس نیز بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

انتخابات با شاخص‌های شهید خدمت
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹
درآمد صفر از طرح‌های جنگل‌داری در شمال
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
حجاب، پاسدار همه ارزش‌ها
يکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷