نماینده ولی فقیه در مازندران:

نیروی انتظامی نیازمند تقویت جدی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۶
کد مطلب : ۴۸۵۴۲۴
نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار ارتقای درجه و سطح انتظامی استان هم از نظر نیروی انسانی و هم امکانات شد.
۰
plusresetminus
نیروی انتظامی نیازمند تقویت جدی است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی امشب در دیدار با سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: وارد دهه سوم ماه مبارک رمضان شدیم که شاید افضل این سه دهه باشد، به‌خصوص شب بیست و سوم که شب قدر بودنش اقرب محتملات و مصادف با سالروز شهادت مولای متقیان اولین شهید مظلوم محراب است.

وی با بیان اینکه که ما جزو سربازان راستین ولایت و اهل بیت (ع) باشیم، افزود: ما بیشترین حجم گردشگری و ورود مسافر را در استان مازندران داریم، از حضورتان در این روز در این استان صمیمانه تشکر داریم.

محمدی لائینی گفت: بشارت‌های خوبی در این جلسه دادید، اینکه صدهزار خانه سازمانی نیروی انتظامی ساخته شود اقدام بسیار خوبی است و ما هم حمایت می کنیم، بالاخره نیروی انتظامی باید انگیزه لازم را پیدا کند و کسی که در هزینه اجاره خانه و موارد دیگر مانده باشد نه انگیزه و نه تمرکز لازم را دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: سازمان باید از نیروهای خود تا آنجایی که لغزشی از نظر رفتار حرفه‌ای سازمانی انجام نگرفته از آنان حمایت کند، همه مسئولین باید حمایت کنند، حمایت‌های این‌چنینی مایه دلگرمی می‌شود.

وی افزود: همانطور که قبلا گفتیم واقعاً این حجم از ترافیک خودرویی، جاده‌ای، برقراری امنیت و مراقبت از مسافر انصافاً از حد یک استانی مانند مازندران خارج است.

محمدی‌لائینی خواستار ارتقای درجه و سطح انتظامی استان هم از نظر نیروی انسانی و هم امکانات دیگر شد و گفت: وجود بزرگوارانی همچون سردار مفخمی که از شجاعت و شهامت همراه با احتیاط برخوردار بوده در مازندران مایه دلگرمی است.

امام جمعه ساری یادآور شد: عامه مردم مازندران مردمی مهمان‌دوست و قدرشناس هستند، ویژگی‌ها و مشخصه‌های برجسته‌ای دارند، خادمان راستین و صادق را می‌شناسند و زحماتشان را قدر می‌دانند.

این مسئول ضمن تقدیر بابت تأمین امنیت و شکرگزاری بابت این نعمت، عنوان کرد: در سالی که شعارش جهش تولید با مشارکت مردم قطعاً نیروی انتظامی می‌تواند سهم خوبی را داشته باشد‌.

وی در پایان با اشاره به آغاز فصل کشاورزی خواستار فراهم آوردن امنیت جهت حفظ وسایل و ادوات کشاورزی کشاورزان شد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن، کتاب محبوب ایرانی‌ها
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
ضرورت‌های تقابل با تروریسم!
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸
محدودیتی در عرضه نان وجود ندارد
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
«حجاب» امنیت‌آفرین و آرامش‌بخش
جمعه ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
دانش‌بنیان‌ها در خدمت جهش تولید
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۹