تاریخ انتشارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۶
کد مطلب : ۴۸۵۳۷۳
دروازه‌بان برزیلی مدنظر نساجی مازندران به‌زودی در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.
۰
plusresetminus
دروازه‌بان برزیلی در راه نساجی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، نساجی مازندران در دور رفت لیگ برتر محمدرشید مظاهری را در اختیار داشت که در نیم‌فصل به پایان همکاری با این گلر رسید و علیرضا رضایی را جانشین وی کرد، اما او هم به دلیل آسیب‌دیدگی ادامه فصل را از دست داد تا حالا تیم تحت هدایت ساکت الهامی سراغ یک گلر برزیلی برود.

لوآن پولی، دروازه‌بان ۳۰ ساله برزیلی که طی فصول اخیر در دسته‌های مختلف فوتبال این کشور به میدان رفته، مدنظر نساجی مازندران قرار گرفته و قرار است طی روزهای آینده به تمرینات این تیم اضافه شود و در صورت جلب نظر ساکت الهامی و اشکان نامداری، قراردادش با این باشگاه را نهایی کند.

این دروازه‌بان سال گذشته در تیم کوریتیبا در سری A برزیل عضویت داشت که پنج بازی در این رقابت‌ها انجام داد، اما قرار گرفتن تیمش در رده نوزدهم جدول و سقوط به دسته پایین‌تر موجب شد تا شرایط سختی در این باشگاه پیدا کند و در نهایت هم قراردادش را فسخ کرده و بازیکن آزاد شود.

پولی که در رقابت‌های قهرمانی گویانو در سال ۲۰۲۲ همراه با باشگاه اتلتیکو گویانیینسه دارد، بیشترین بازی خود در طول یک فصل را در سال ۲۰۲۰ در سری A برزیل انجام داده که در ۳۱ مسابقه برای اسپورت رسیفی به میدان رفت ولی حالا قرار است برای نخستین بار بازی در کشوری غیر از برزیل را تجربه کند.

این گلر در سالیان اخیر فقط یکبار در طول نیم‌فصل ۱۸-۲۰۱۷ در لیگ برتر مالت به میدان رفت و سه بازی انجام داد ولی غیر از آن در باشگاه‌های برزیلی عضویت داشته که اکنون نیز در آستانه انتقال به نساجی مازندران است.

انتهای خبر/

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن، کتاب محبوب ایرانی‌ها
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
ضرورت‌های تقابل با تروریسم!
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸
محدودیتی در عرضه نان وجود ندارد
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
«حجاب» امنیت‌آفرین و آرامش‌بخش
جمعه ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
دانش‌بنیان‌ها در خدمت جهش تولید
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۹