فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد:

رژه دریایی ۳ هزار شناور مردمی جبهه مقاومت در روز قدس

تاریخ انتشارجمعه ۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۴۸۵۳۶۳
فرمانده نیروی دریایی سپاه از برگزاری رژه هماهنگ ۳ هزار شناور مردمی جبهه مقاومت در روز جهانی قدس خبر داد.
۰
plusresetminus
رژه دریایی ۳ هزار شناور مردمی جبهه مقاومت در روز قدس
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ به نقل از تسنیم، شناورهای مردمی در سواحل و بنادر کشورهای جبهه مقاومت در حمایت از ملت مظلوم فلسطین رژه می‌روند.

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در این باره گفت: رژه شناورهای بسیج مردمی نیروی دریایی سپاه و شناورهای مردمی کشورهای محور مقاومت در آستانه روز جهانی قدس  بصورت سراسری و همزمان برگزار خواهد شد.

وی  با اشاره  به اهداف  برگزاری این رژه اظهار داشت: نمایش ظرفیت محور مقاومت در حوزه دریا و اجرای رژه برای رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی حامل پیام است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت، روز قدس امسال در سراسر جهان فراگیر تر از هر سال برگزار خواهد شد و برای دومین سال است که رژه سراسری مردمی بصورت خود جوش انجام می شود .

 دریادار تنگسیری  تشریح کرد: در کشور ما نیز  پیش بینی می‌کنیم بیش از سه هزار شناور  مردمی سبک و سنگین  در ۱۳ نقطه از سواحل جنوب و شمال کشور که مشخص شده است حاضر خواهند شد.

وی اظهار داشت شناور های بسیج مردمی در ایران و شناورهای مردمی  کشورهای محور مقاومت در عراق ، سوریه ، یمن ، لبنان بصورت همزمان روز پنج شنبه  شانزدهم فروردین  با برافراشتن پرچم فلسطین رژه خواهند رفت.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن، کتاب محبوب ایرانی‌ها
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
ضرورت‌های تقابل با تروریسم!
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸
محدودیتی در عرضه نان وجود ندارد
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
«حجاب» امنیت‌آفرین و آرامش‌بخش
جمعه ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
دانش‌بنیان‌ها در خدمت جهش تولید
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۹