تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۳
کد مطلب : ۴۸۴۳۹۷
شهید «حسین بقایی» در وصیت‌نامه خود می‌گوید: به شما نصیحت می‌کنم که در کارهایتان خدا را فراموش نکنید و نمازتان را ترک ننمایید و به راهنمایی‌های او گوش فرا دهید تا دشمنان سوء استفاده نکنند. مساجد را خالی نکنید که موجب خوشحالی دشمنان اسلام است.
۰
plusresetminus
پیام شهدا| مساجد را خالی نگذارید
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، شهید حسین بقایی هشتم خرداد ۱۳۴۸، در شهرستان سوادکوه به دنیا آمد. پدرش جهانگیر و مادرش فاطمه نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند و به مدت ۵ سال در حوزه علمیه سعادتیه ساری درس خواندند که در این مدت توانستند لمعتین را به اتمام برسانند. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. بیستم بهمن ماه ۱۳۶۴، در فاو بر اثر سوختگی، شهید شد، مزار او در گلزار شهدای مته کلا شهرستان سوادکوه قرار دارد.

از آن جایی که سرانجام هر روشنایی، ظلمت و تاریکی است. سرانجام زندگی. حیات، مرگ و ممات است و هدف از خلقت انسان امتحان و آزمایش در روی زمین می‌باشد؛ پس هر انسانی با گذشت چندین سال از عمر خود در این دنیای فانی باید بار سفر ببندد. هجرت نماید پس چه بهتر که این هجرت به سوی خدا، در راه رضای او باشد.
من همواره حاضرم که خداوند فوز عظیم شهادت را نصیبم نماید و مرگم را در راهش و برایش قرار دهد. خداوندا! از تو می‌خواهم که مرگم را در رخت خواب قرار ندهی بلکه مرگی را نصیبم نمایی که در آن افتخار و سعادت است، یعنی کشته شدن در راه هدفم، اسلام.

امت مسلمان! باید انقلاب به امام زمان (عج) سپرده شود و حفاظت انقلاب نیاز به هوشیاری ما و در خط امام بودن و متعهد بودن به انقلاب و بی‌تفاوت نبودن در برابر مسائل جامعه دارد.
اگر شهید شدم، بدانید که فقط برای اسلام و در راه رضای خداوند متعال بوده است. پس خدایا! امید دارم بدنم درحین شهادتم سالم باقی نماند؛ من در حضور سرور آزادگان حسین (ع) خجالت می‌کشم که بدنش در جنگ با کفار قطعه قطعه شده است و حاضر نیستم چیزی از بدنم سالم بماند.

به شما نصیحت می‌کنم که در کارهایتان خدا را فراموش نکنید و نمازتان را ترک ننمایید و به راهنمایی‌های او گوش فرا دهید تا دشمنان سوء استفاده نکنند. مساجد را خالی نکنید که موجب خوشحالی دشمنان اسلام است.
برادران آزاده و عزیزم! همچنان پیرو امام باشید و بعد از شهادتم به نبرد در راه اسلام و میهن اسلامی ادامه دهید و در برابر دشمنان قاتل سر تسلیم فرود نیاورید.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما